1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X4

BMW X4 - leasing

Dostępnych samochodów: 11

Car Lease Polska

BMW X4 – leasing czy kredyt?

Potrzebujesz firmowego auta, a Twój wybór padł na nowoczesne i niezawodne BMW X7? Gratulujemy dobrego gustu! Teraz należy zdecydować się na sposób finansowania. Jeśli nie dysponujesz wystarczającą ilością gotówki, możesz ubiegać się o kredyt. Wiąże się to jednak z mnóstwem formalności, a poza tym auto straci ok. 50% swojej wartości już po kilku latach użytkowania.

Alternatywnym rozwiązaniem jest leasing BMW X4. Korzystając z tej opcji, nie zamrażasz środków finansowych, jak w przypadku kredytu, ale możesz je wykorzystać na rozwój swojej firmy. Ponadto, jeśli wybór padł na BMW X4 leasing, czeka Cię mniej formalności, a co więcej łatwiej jest otrzymać pozytywną decyzję, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą. Po zakończeniu umowy leasingowej możesz, jeśli chcesz, wykupić użytkowane auto.

BMW X4 leasing – ile to będzie kosztować?

Wysokość raty leasingowej zależy m.in. od okresu leasingu, ceny netto samochodu, wysokości wpłaty własnej itp. Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Cię BMW X4 leasing? Kalkulator dostępny na naszej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej pomoże Ci łatwo obliczyć wysokość raty leasingowej. W Car Leasing Polska dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym Klientom najlepsze pojazdy w konkurencyjnych cenach.

Masz pytania w sprawie BMW X4 leasing? Skontaktuj się z nami – nasi doświadczeni pracownicy wszystko dokładnie Ci wyjaśnią i pomogą dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zawierania umowy leasingowej, na każdym kroku możesz liczyć na nasze wsparcie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X4.