1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW Seria 1
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 1

BMW Seria 1 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

BMW seria 1 wynajem długoterminowy – dlaczego warto?

BMW 1 może pochwalić się rynkowym sukcesem. Wyprodukowano już ponad milion egzemplarzy tego modelu, co daje mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych samochodów bawarskiej marki. Za co pokochali je kierowcy? Dlaczego warto zdecydować się na wynajem BMW 1?

Wydajne silniki, nowoczesne technologie układu jezdnego sprawiają, że BMW 1 na abonament to kusząca opcja dla wszystkich tych, którzy cenią dynamiczną jazdę i zwinne auta. Systemy wspomagające kierowcę poprawiają bezpieczeństwo na drodze i sprawiają, że poruszanie się po mieście jest wyjątkowo przyjemne.

BMW 1 wynajem – zalety

Wynajem długoterminowy BMW 1 niesie ze sobą szereg korzyści. Możesz zasiąść za kierownicą nowego samochodu bez konieczności zaciągania drogiego kredytu czy wyłożenia dużej ilości gotówki. Ponadto decydując się na opcję BMW 1 wynajem w Car Leasing Polska, możesz liczyć na naprawdę duże rabaty w stosunku do ceny rynkowej samochodu. Kolejną zaletą rozwiązania BMW 1 wynajem długoterminowy jest fakt, że po kilku latach możesz swój model wymienić na zupełnie nowe auto.

Użytkowanie BMW 1 na wynajem wiąże się jedynie z opłatą abonamentu i kosztami tankowania samochodu. Nie musisz się martwić niespodziewanymi wydatkami związanymi z naprawą auta w razie awarii czy koniecznością wymiany opon lub opłacenia ubezpieczenia – takie koszty włączone są już w abonament. Dzięki temu łatwiej zapanować nad firmowym lub domowym budżetem. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, koszty wynajmu długoterminowego możesz odliczyć od podatku.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW Seria 1.