1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW Seria 1
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 1

BMW Seria 1 - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

BMW Seria 1

BMW serii 1 to kompaktowy samochód osobowy zaprezentowany w 2004 roku. To jeden z najmniejszych obecnie produkowanych modeli tego niemieckiego producenta. Należy do niższej klasy średniej (segment C) grupy premium. Zadebiutował jako 5-drzwiowy hatchback, jednak dostępny był w kilku wersjach nadwozia i z zastosowaniem różnych rozwiązań konstrukcyjnych. Uchodzi za solidne i mało awaryjne auto. Czy BMW serii 1 leasing jest możliwy i na jakich warunkach? O tym poniżej.

Co to jest BMW 1 leasing operacyjny ?

Leasing operacyjny jest rozwiązaniem korzystnym dla przedsiębiorców zwłaszcza tych, którzy nie planują kupować auta na własność lub nie zamierzają ponosić wysokich nakładów na początku. Polega on na odpłatnym przekazaniu samochodu do używania przez leasingodawcę leasingobiorcy w zamian za comiesięczne raty płacone w ustalonej w umowie wysokości. Do wydatków należy także doliczyć opłatę wstępną oraz ewentualny wykup końcowy. Klient po zakończeniu umowy na BMW 1 leasing może wykupić auto lub zwrócić je finansującemu. Decyzja należy tylko do niego. Plusem tego rodzaju leasingu jest doliczanie VAT-u do każdej raty, co zmniejsza początkowe koszty. Opłata wstępna oraz raty leasingowe są kosztem uzyskania przychodu leasingobiorcy.

Leasing BMW Seria 1 - jak znaleźć solidną firmę?

Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o leasingowaniu, szczegółowo poznać wszystkie możliwości finansowania. Korzystne i przejrzyste warunki kontraktowe tylko w Car Lease Polska. Działamy na rynku od wielu lat, co pozwala nam na oferowanie klientom cen niższych nawet o 30 % od cen nowych aut. Wspieramy przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na każdym etapie tego procesu - pomożemy wybrać auto, złożyć wniosek, będziemy nadzorować przebieg weryfikacji, a na koniec ustalimy dogodny termin odbioru samochodu. Nasz BMW Seria 1 leasing kalkulator dostępny na stronie www oraz w aplikacji mobilnej oszacuje ratę miesięczną oraz przybliżoną sumę opłat. Prościej być nie może.

Car Lease Polska pozwoli cieszyć się nowym autem. Dzięki BMW 1 leasing można regularnie wymieniać modele, tak aby były dostosowane do aktualnych potrzeb. To się opłaca.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW Seria 1.