1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X6
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X6

BMW X6 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

BMW X6 wynajem długoterminowy – prosta droga do spełnienia marzeń

Dlaczego BMW X6 jest obiektem pożądania tak wielu kierowców? Potężny 8-cylindrowy silnik BMW TwinPower Turbo, 8-stopniowa sportowa skrzynia biegów, nowoczesne i komfortowe wnętrze z innowacyjnym wyświetlaczem, a także imponujący wygląd zewnętrzny to tylko niektóre zalety tego kultowego auta. Napęd 4x4 zapewnia dynamiczną jazdę, a podświetlana atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow robi doskonałe wrażenie.

Jeśli i Ty chciałbyś prowadzić BMW X6, wynajem długoterminowy w Car Lease Polska Ci to umożliwi. Zarezerwuj swoje nowe BMW X6 już dziś lub skontaktuj się z nami – nasza doświadczona obsługa chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Wynajem długoterminowy BMW X6 – jak to działa?

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od Twojego BMW X6 na abonament. Przy wybranym modelu kliknij „Zarezerwuj samochód” i uzupełnij wymagane informacje, które umożliwią nam kontakt z Tobą. Możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wygodnej i intuicyjnej aplikacji na telefon, dzięki której misja „BMW X6 wynajem” stanie się jeszcze prostsza. Szanujemy czas naszych Klientów, więc już w ciągu 24 godzin nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, by omówić procedurę uzyskania promesy leasingowej na wynajem BMW X6. Informację o kolejnych etapach realizacji Twojego zamówienia będziesz otrzymywać na bieżąco. Po pomyślnej weryfikacji wniosku umówimy się na odbiór Twojego nowego BMW X6. Wynajem auta w Car Lease Polska dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze to czysta przyjemność!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X6.