1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X6
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X6

BMW X6 - leasing

Dostępnych samochodów: 10

Car Lease Polska

BMW X6

BMW X6 to średniej wielkości crossover SUV (segment I) produkowany od 2008 roku. Koncern BMW wskazuje, że należy do kategorii pojazdów typu SAC (Sport Activity Vehicle), w których nacisk kładziony jest zarówno na terenowe, jak i sportowe właściwości auta (połączenie SUV-a i coupe). Jest luksusowy, ma imponujące osiągi oraz wysoką jakość wykonania. Poza tym jest duży i praktyczny. Okazał się wielkim sukcesem rynkowym. Slogan reklamowy marki mówi: “BMW to radość z jazdy”, tym bardziej z BMW X6 leasing.

BMW X6 leasing operacyjny - nasza oferta

Oferujemy dostęp do szerokiej gamy samochodów, także BMW X6 leasing. Na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej znajduje się wyszukiwarka, dzięki której można znaleźć markę i model najbardziej odpowiadające indywidualnym preferencjom. Wystarczy skorzystać z filtrów dotyczących dostępności, rodzaju nadwozia, paliwa, napędu, skrzyni biegów czy klasy pojazdu.

Leasing BMW X6 - czym prześcigamy konkurencję?

Ceny u nas są bardzo korzystne. Wypracowany przez nas model współpracy z dealerami samochodowymi pozwala na oferowanie naszym klientom cen niższych nawet o 30 % od tych w salonach, również na leasing BMW X6. Jesteśmy bezkonkurencyjni. Zapewniamy kompleksową usługę, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów. Jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni. Przejrzyste warunki umów to nasza dewiza, także dla leasing BMW X6. Na stronie www umieściliśmy BMW X6 leasing kalkulator, który wyliczy wysokość raty oraz przybliżoną sumę opłat. Bez konieczności kontaktu z biurem przyszły leasingobiorca może sam modyfikować te wartości, zmieniając dane wejściowe: wartość samochodu, wpłatę własną, wykup końcowy i okres umowy.

BMW X6 leasing z nami szybko i bez komplikacji. Zapraszamy do współpracy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X6.