1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW Seria 5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 5

BMW Seria 5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

BMW seria 5 – wynajem długoterminowy kultowego auta

Pierwsze BMW serii 5 zostało wyprodukowane w 1972 roku. Od tego czasu niemieccy inżynierowie wprowadzali szereg innowacji tak, by kierowcy mogli cieszyć się nowoczesnym autem, które zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę.

Masz ochotę poprowadzić nowe BMW 5? Wynajem to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy nie chcą zaciągać kredytu na nowe auto lub kupować samochodu za gotówkę. BMW 5 na abonament umożliwia jazdę nowym samochodem bez konieczności dysponowania dużą kwotą na start. Wystarczy co miesiąc opłacać ustaloną z góry sumę, która obejmuje również ubezpieczenie, serwisowanie oraz naprawy w razie awarii.

BMW 5 wynajem długoterminowy w Car Lease Polska

Dlaczego wynajem długoterminowy BMW 5 u nas to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim oferujemy konkurencyjne ceny. Znamy branżę od podszewki, wiemy więc, co zrobić, by uzyskać dla naszych Klientów rabat nawet do 30% na nowe auto. Ponadto na tle konkurencji wyróżnia nas obsługa Klienta na najwyższym poziomie, o czym świadczą pozytywne opinie kierowców, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

Decydując się na wynajem BMW 5 w Car Lease Polska możesz mieć pewność, że doświadczeni fachowcy przeprowadzą Cię krok po kroku po procedurze wynajmu samochodu. Chętnie doradzamy w wyborze konkretnego modelu (a wybór mamy naprawdę duży!), na bieżąco informujemy o kolejnych etapach procesu wynajmu. Jeśli więc interesuje Cię BMW serii 5 – wynajem w Car Lease Polska to strzał w dziesiątkę!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW Seria 5.