1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW Seria 5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 5

BMW Seria 5 - leasing

Dostępnych samochodów: 16

Car Lease Polska

BMW Seria 5

BMW serii 5 jest samochodem osobowym klasy wyższej produkowanym przez niemiecki koncern BMW od 1972 roku. Wyglądem mocno przypomina BMW serii 7, jednak jest mniejsze, tańsze i ma bardziej sportowy charakter. Jest to model zaawansowany techniczne, bogaty w wyposażenie dbające o bezpieczeństwo i dający dużą przyjemność i komfort podczas jazdy. Leasing BMW Seria 5 dostępny także w Car Lease Polska.

BMW 5 leasing - kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pierwsze kroki stawialiśmy w pracy u dealerów samochodowych, stąd nasza wiedza w dziedzinie motoryzacji i leasingu. W swojej pracy kierujemy się interesem klienta i jego potrzebami, do których dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zapewniamy dostęp do wielu różnych marek i modeli samochodów. Posiadamy w ofercie wynajem długoterminowy oraz leasing operacyjny, w tym BMW 5 leasing. Jesteśmy rzetelni, uczciwi i kompetentni. Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy.

Leasing BMW seria 5 - jak działamy?

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jesteśmy z nim na każdym etapie dopełniania formalności. Działamy kompleksowo, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniego auta, poprzez złożenie wniosku i nadzór nad jego weryfikacją, po odbiór samochodu. Oszczędzamy czas i pieniądze przyszłych leasingobiorców, ponieważ jesteśmy w stanie zaproponować ceny nawet o 30 % niższe od cen nowych aut. Dbamy o bezpieczeństwo przekazanych danych osobowych. Z nami warto rozbudować swoją flotę pojazdów, korzystając z BMW serii 5 leasing.

BMW seria 5 leasing kalkulator - jakie wprowadziliśmy ułatwienia dla klientów?

Na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej udostępniliśmy dwa darmowe narzędzia dla klientów wspomagające BMW 5 leasing. Pierwszym z nich jest wyszukiwarka, dzięki której w łatwy i szybki sposób, ustawiając odpowiednie filtry, można zawęzić wybór samochodów do kilku modeli, najbardziej dopasowanych do wybranych kryteriów. Drugim narzędziem jest kalkulator leasingowy, który oszacuje wysokość miesięcznej raty oraz przybliżoną sumę opłat. Wystarczy jedynie wprowadzić wartość samochodu, zaznaczyć wartość wpłaty własnej oraz wykupu końcowego oraz okres leasingu, a BMW Seria 5 leasing kalkulator dokona obliczeń. Można je dowolnie modyfikować, zmieniając dane wejściowe, tak aby znaleźć najbardziej optymalną opcję finansowania.

W Car Lease Polska każdy znajdzie coś dla siebie. Tyle ofert i to z takimi cenami! Aż żal nie sprawdzić! Zapraszamy do kontaktu. W każdej wątpliwości doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW Seria 5.