1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X2
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X2

BMW X2 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

BMW X2 wynajem długoterminowy – sportowa wersja

BMW X2 wynajem – wygodny sposób finansowania. X2, to model, który podążając za programem ustanowionym już przez większe SUV-y, jest sportową wersję swojego modelu X1, nazwaną X2. Podobnie jak X4 (wersja coupe modelu X3) i X6 (wersja coupe modelu X5), ten crossover wnosi bardziej dynamiczny wygląd do oferty monachijskiego producenta w wybranym przez niego segmencie. Podobnie jak konkurenci, jego dynamika jest ukierunkowana niemal wyłącznie na użytkowanie w terenie.

BMW X2 na abonament — pierwszy prawdziwy coupé

BMW X2 wynajem długoterminowy – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. X2, to auto spełniające różne potrzeby. Przyzwyczailiśmy się już do wersji „coupé” w SUV-ach segmentu średniego i dużego. Świadczy o tym sukces takich modeli jak BMW X6 i Mercedes GLE Coupe w segmencie dużych samochodów. A także BMW X4 i Mercedes GLC Coupe w kategorii średniej wielkości. BMW X2 jest jednak pierwszym modelem, który naprawdę można nazwać „coupé” w segmencie mniejszych SUV-ów "C", popularyzowanym w segmencie objętościowym przez crossovery takie jak Nissan Qashqai, a w segmencie premium przez modele takie jak BMW X1.

BMW X2 wynajem — wrażenia z jazdy

Wynajem BMW X2 – dostępny od ręki. X2, to auto, które korzysta przede wszystkim z wydajnej generacji czterocylindrowych silników BMW. Najbardziej przystępna cenowo odmiana sDrive jest napędzana z przodu, podczas gdy pozostałe pochodne xDrive korzystają z inteligentnego systemu napędu na wszystkie koła, który rozdziela moc silnika pomiędzy przednią i tylną oś w zależności od sytuacji. Jest też szeroki rozstaw kół, krótkie zwisy i zwyczajowy rozkład masy 50:50. Oczywiście X2 nie jest przeznaczony do jazdy w terenie, ale posiada wbudowaną funkcję Hill Descent Control, która pozwala na automatyczne utrzymanie pożądanej prędkości na stromych zjazdach, przejmując kontrolę nad hamulcami.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X2.