1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X2
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X2

BMW X2 - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

BMW X2

BMW X2 to kompaktowe auto z segmentu C ( grupa premium) produkowane od 2013 roku. Bazuje na X1, ale ma bardziej zadziorny charakter. Jest dość wygodne dla czterech osób, dobrze się prowadzi i trzyma drogi, ma żywiołowy napęd oraz rozbudowane i łatwe w obsłudze multimedia. Można je kupić za gotówkę, wziąć kredyt samochodowy lub BMW X2 leasing. My polecamy tę trzecią opcję, ponieważ niesie za sobą dużo korzyści finansowych dla przedsiębiorców.

Korzyści BMW X2 leasingu operacyjnego

Leasing operacyjny to korzyści podatkowe dla firm. Pozwala on na rozłożenie zobowiązania w czasie, a opłata wstępna oraz miesięczne raty stanowią koszty uzyskania przychodu leasingobiorcy. Pomaga to w zapewnieniu płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz zaplanowaniu strategii rozwoju. Dodatkowo na przykład leasing BMW X2 nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową korzystającego.

W jaki sposób można wziąć leasing BMW X2?

Warto skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców z Car Lease Polska. Przed nami BMW X2 leasing nie ma żadnych tajemnic i chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Odpowiemy na każde pytanie. Posiadamy dostęp do wielu różnych marek i modeli. Dzięki doświadczeniu w branży leasingowej oraz motoryzacyjnej mamy możliwość zaoferowania naszym klientom cen niższych nawet o 30 % od cen nowych aut. Działamy kompleksowo. BMW X2 leasing kalkulator na naszej stronie internetowej wyliczy wysokość miesięcznej raty oraz przybliżoną sumę opłat bez konieczności kontaktu telefonicznego lub udawania się do biura. Wygodne i proste narzędzie do symulacji kosztów BMW X2 leasing.

Jesteśmy zawsze profesjonalni, dlatego szukamy i przygotowujemy dla Państwa najlepsze oferty. Przez lata pracowaliśmy na swoją renomę i zaufanie. Zapraszamy do sfinalizowania u nas leasingu. Warto!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X2.