1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X5

BMW X5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Wynajem BMW X5 – poznaj prawdziwą przyjemność z jazdy

BMW X5 to jeden z najpopularniejszych SUV-ów klasy premium. Zapewnia kierowcy optymalną jazdę w każdym terenie, zarówno po gładkiej asfaltowej jezdni, jak i bardziej wymagającej nawierzchni. Asystent parkowania pozwala na bezpieczne wykonanie tego manewru nawet w trudnych warunkach. Luksusowe przestronne wnętrze sprawia, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością.

Marzysz, by zasiąść za kółkiem BMW X5? Wynajem w Car Lease Polska umożliwi Ci spełnienie tego marzenia. Zarezerwuj samochód już dziś lub zadzwoń do nas, by omówić szczegóły.

BMW X5 wynajem długoterminowy – kiedy warto się na niego zdecydować?

Wynajem długoterminowy BMW X5 docenią wszyscy ci, którzy nie chcą zaciągać kredytu na nowe auto ani inwestować w dobra materialne, które tracą w krótkim czasie połowę swojej wartości. Decydując się na opcję BMW X5 wynajem długoterminowy, nie musisz martwić się niespodziewanymi wydatkami, takimi jak naprawa samochodu w razie awarii. Takie koszty, a także ubezpieczenie i prace serwisowe w Car Lease Polska są wliczone w abonament.

Warto pamiętać, że BMW X5 na abonament to propozycja skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również coraz częściej wybierana przez osoby prywatne. Dlaczego warto zdecydować się na BMW X5 wynajem w Car Lease Polska? Przemawia za nami nie tylko duży wybór aut, również z segmentu premium, i szybki czas realizacji, ale także kompleksowa obsługa. Nie wierzysz? Poznaj opinie naszych Klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X5.