Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X5

BMW X5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Wynajem BMW X5 – poznaj prawdziwą przyjemność z jazdy

BMW X5 to jeden z najpopularniejszych SUV-ów klasy premium. Zapewnia kierowcy optymalną jazdę w każdym terenie, zarówno po gładkiej asfaltowej jezdni, jak i bardziej wymagającej nawierzchni. Asystent parkowania pozwala na bezpieczne wykonanie tego manewru nawet w trudnych warunkach. Luksusowe przestronne wnętrze sprawia, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością.

Marzysz, by zasiąść za kółkiem BMW X5? Wynajem w Car Lease Polska umożliwi Ci spełnienie tego marzenia. Zarezerwuj samochód już dziś lub zadzwoń do nas, by omówić szczegóły.

BMW X5 wynajem długoterminowy – kiedy warto się na niego zdecydować?

Wynajem długoterminowy BMW X5 docenią wszyscy ci, którzy nie chcą zaciągać kredytu na nowe auto ani inwestować w dobra materialne, które tracą w krótkim czasie połowę swojej wartości. Decydując się na opcję BMW X5 wynajem długoterminowy, nie musisz martwić się niespodziewanymi wydatkami, takimi jak naprawa samochodu w razie awarii. Takie koszty, a także ubezpieczenie i prace serwisowe w Car Lease Polska są wliczone w abonament.

Warto pamiętać, że BMW X5 na abonament to propozycja skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również coraz częściej wybierana przez osoby prywatne. Dlaczego warto zdecydować się na BMW X5 wynajem w Car Lease Polska? Przemawia za nami nie tylko duży wybór aut, również z segmentu premium, i szybki czas realizacji, ale także kompleksowa obsługa. Nie wierzysz? Poznaj opinie naszych Klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X5.