1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X5

BMW X5 - leasing

Dostępnych samochodów: 13

Car Lease Polska

BMW X5

BMW X5 jest sportowo-użytkowym samochodem osobowym klasy wyższej produkowanym przez niemiecki koncern od 1999 roku. To jeden z nowocześniejszych SUV-ów na rynku. Posiada atrakcyjny wygląd, bogate wyposażenie, dobrą jakość wykończenia i znakomite wyciszenie. Jest dynamiczny. Kierowcy chwalą go także za
silnik, układ jezdny gwarantujący stabilność na zakrętach i dobre trzymanie się drogi podczas jazdy na wprost.
Robi spore wrażenie. W Car Lease Polska dostępny jest w BMW X5 leasing.

BMW X5 leasing- kilka słów o Car Lease Polska

Jesteśmy zespołem doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży leasingowej. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawialiśmy w pracy u dealerów samochodowych, co pozwoliło nam na wypracowanie metod negocjacji najkorzystniejszych warunków kontraktowych dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować ceny niższe nawet o 30 % od cen nowych aut, także dla BMW X5 leasing. Każdą ofertę indywidualnie dopasowujemy do wymagań konkretnego klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę i jakość usług na najwyższym poziomie. W swojej pracy kierujemy się etyką zawodową i zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Zajmujemy się wynajmem długoterminowym oraz leasingiem na przykład BMW X5 leasing.

Leasing BMW X5 operacyjny - dlaczego warto skorzystać?

Leasing operacyjny skierowany jest do przedsiębiorców. Polega on na oddaniu w użytkowanie auta przez leasingodawcę leasingobiorcy w zamian za płacenie rat. Do kosztów tego leasingu należy doliczyć opłatę wstępną oraz kwotę ewentualnego wykupu, jeśli klient zdecyduje, że chce wykupić samochód po okresie trwania umowy na leasing BMW X5. W tym zakresie jest pełna dowolność. Opłata wstępna oraz raty są kosztami uzyskania przychodu leasingobiorcy. Dużym atutem tej formy finansowania jest to, że zobowiązanie nie jest tak dotkliwe, ponieważ jest rozłożone w czasie, dzięki czemu płynność firmy nie jest zagrożona.

Nasze korzystne ceny można sprawdzić w dostępnym na naszej stronie BMW X5 leasing kalkulator, który wyliczy przybliżone koszty leasingu. Z nami warto wyruszyć w drogę.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X5.