1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI Jimny
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Jimny

Suzuki Jimny - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki Jimny wynajem długoterminowy – sprawdzi się nawet w mieście

Suzuki Jimny wynajem – najlepsza opcja finansowania na rynku. Jimny, to auto, które ma zaledwie 3,48 metra długości i jest dość malutkim pojazdem. Łączy wymiary miejskiego samochodu z 210 mm prześwitem. Suzuki Jimny jest pojazdem, który nie ma sobie równych w każdym miejskim środowisku jazdy. Zapomnij o Smart Fortwo, a nawet Celerio Suzuki. Jimny ma zwinność podobną do drapieżnego kota, której można używać do bezproblemowego poruszania się po każdym centrum miasta. Suzuki doskonale radzi sobie z wjeżdżaniem i wyjeżdżaniem z najtrudniejszych równoległych miejsc parkingowych. Może nie ma tylnych czujników parkowania ani kamery cofania, ale posiada doskonałe pole widzenia dookoła, że ​​elektroniczne pomoce parkowania prawie nie są potrzebne.

Suzuki Jimny wynajem – małe auto terenowe

Suzuki Jimny na abonament sprawdzi się na miejskie drogi, gdy trzeba wjechać na wysokie krawężniki. W większości kompaktowych samochodów miejskich zderzaki i progi są porysowane lub wgniecione, gdy chodnik staje się elementem jazdy lub parkowania. Dla Suzuki Jimny nie jest to straszne.

Wynajem długoterminowy Suzuki Jimny – auto do specjalnych zadań

Suzuki Jimny wynajem długoterminowy – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Jimny, to auto, które jest wspaniałe przy bardzo niskich prędkościach, na przykład podczas krótkiej podróży do sklepu lub kawiarni. Jednak każda podróż, która wymaga jazdy autostradą, obnaża jego słabości. Rozmiar samochodu, skromna specyfikacja silnika i bardzo niespokojny profil aerodynamiczny stają się bardzo widoczne przy prędkościach zbliżających się do 120 km/h. Za to auto świetnie sprawdzi się w terenie, gdy trzeba dojechać na przykład do górskiego pensjonatu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki Jimny.