1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI Jimny
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Jimny

Suzuki Jimny - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki Jimny

Suzuki Jimny jest samochodem terenowym produkowanym przez japońską markę od 1970 roku. Jest to auto kultowe, które doskonale poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Zostało stworzone do jazdy off-roadowej. To bardzo udany model z prostą, bezawaryjną konstrukcją. Jest idealny dla wszystkich lubiących wyruszyć w teren, bo dojedzie praktycznie wszędzie. Warto sprawdzić jego cenę w Suzuki Jimny leasing.

Car Lease Polska - najlepsza oferta na Suzuki Jimny leasing

Wybierając ofertę na leasing, warto zwrócić uwagę na wiarygodność firmy, która nas obsługuje w tym zakresie. Ważne, aby istniała na rynku od dłuższego czasu i cieszyła się pozytywnymi opiniami, które są źródłem najcenniejszych informacji o obsłudze. W Car Lease Polska świadczenie usług jest zawsze w standardzie premium, a klient jest na pierwszym miejscu, także dla Suzuki Jimny leasing. Ponadto wyróżniają nas atrakcyjne ceny i duże rabaty. To właśnie pełnemu profesjonalizmowi i eksperckiemu doradztwu między innymi w zakresie leasing Suzuki Jimny zawdzięczamy to, że nasi klienci nas polecają i do nas wracają po kolejne nowe auta do swojej floty.

Jakie korzyści z Suzuki Jimny leasing?

Leasing operacyjny jest korzystny dla przedsiębiorców pod kątem podatkowym. Mogą oni rozłożyć w czasie podatek VAT, ponieważ jest on doliczany do każdej raty. Same raty, jak i opłata wstępna są dla nich kosztami uzyskania przychodu. Suzuki Jimny leasing pozwala na odpowiednie zarządzanie płynnością finansową firmy. Raty są stosunkowo niskie, ponieważ spłaca się utratę wartości pojazdu. Ich wysokość można obliczyć na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej za pomocą Suzuki Jimny leasing kalkulator. To proste i darmowe narzędzie wylicza przybliżone koszty leasingu w kilka sekund.

Leasing w Polsce zdobywa coraz to większą popularność. Dzięki niemu można zostać posiadaczem nowego auta bez konieczności jednorazowej zapłaty całej kwoty. Dobre rozwiązanie na lepsze i gorsze czasy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Suzuki Jimny.