1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI Swace
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Swace

Suzuki Swace - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki Swace wynajem długoterminowy – rodzinne auto

Suzuki Swace wynajem – nowoczesne opcje finansowania. Swace, to wyjątkowe auto. Ma ponad 4,6 metra długości i prawie 600 litrów przestrzeni bagażnika z tyłu, dzięki czemu jest bardzo przydatny jako samochód rodzinny. Świetnie sprawdza się jako alternatywa dla SUV-a. Model posiada na 16-calowe felgi aluminiowe, które wyglądają na trochę za małe jak na ten samochód, ale służą do obniżenia zużycia paliwa. Wynajem Suzuki Swace, to możliwość użytkowania to bardzo elegancko wyglądającego auta.

Suzuki Swace na abonament – moc i ekologia

Wynajem długoterminowy Suzuki Swace — najlepsza oferta na carleasepolska.pl. To inwestycja w auto ze sprawdzonym układem napędowym. Jedyną opcją jest hybryda o pojemności 1,8 litra, która łączy czterocylindrowy silnik benzynowy o mocy 100 KM z silnikiem elektrycznym o mocy 70 KM, przy czym oba współpracują ze sobą, aby w dowolnym momencie uzyskać maksymalnie 120 KM. Ta moc jest przekazywana na przednie koła, a bateria świetnie sprawdza się na krótkie i średnie dystanse.

Suzuki Swace wynajem długoterminowy – przyjemność z jazdy

Suzuki Swace wynajem – dla osób prywatnych i firm. Swace, to auto, które nie jest SUV-em, więc w rzeczywistości prowadzi się go całkiem dobrze, dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości. Ma naprawdę lekki układ kierowniczy, co sprawdza się w jeździe po mieście. Dostępna jest funkcja wyboru trybu jazdy, która pozwala kierowcy dostosować osiągi pojazdu do warunków jazdy. Jest Normal, Eco i Sport. Swace jest wyposażony w całkiem pokaźny arsenał wyposażenia poprawiającego bezpieczeństwo. System Pre-Collision System (PCS) pomaga zapobiegać kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami, monitorując drogę za pomocą radaru fal milimetrowych i kamery jednookularowej, aby w razie potrzeby włączyć wspomaganie hamowania i automatyczne hamowanie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki Swace.