1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI S Cross
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

S Cross

Suzuki S-Cross - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki S-Cross wynajem długoterminowy – odważny i dynamiczny

Suzuki S-Cross wynajem – oferta bez ukrytych opłat. S-Cross, to auto, które wyróżnia charakterystyczny przedni grill w kolorze fortepianowej czerni, chromowane akcenty i kwadratowe nadkola. Sprawiają, to że nowy Suzuki S-Cross emanuje pewną siebie elegancją. Przednie i tylne lampy LED oświetlają drogę stylowo, a srebrne relingi dachowe podkreślają wyrafinowany, aerodynamiczny design SUV-a. Auto idealne do miasta i na przygodę po bezdrożach.

Wynajem Suzuki S-Cross – wygodny i przestronny

Suzuki S-Cross na abonament – nowoczesny model finansowania. S-Cross, to auto, w którym można odpocząć podczas jazdy. Regulowane oparcia tylnych siedzeń zapewniają dużą przestrzeń ładunkową i komfort, w zależności od potrzeb, a podgrzewane przednie fotele i dwustrefowa klimatyzacja sprawiają, że Suzuki S-Cross jest zawsze niezwykle wygodny.

Wynajem długoterminowy Suzuki S-Cross – bezpieczne auto

Suzuki S-Cross wynajem długoterminowy – najlepsza propozycja na rynku. S-Cross, to nowy model wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, dzięki czemu można skupić się na drodze. Auto jest wyposażone w: podwójny czujnik wsparcia hamulca, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, monitor martwego pola, tylny alert o ruchu poprzecznym, kamera cofania i wiele innych.

Suzuki S-Cross wynajem – nowoczesne technologie

Suzuki S-Cross wyposażone jest w 9-calowy wyświetlacz multimedialny HD. Pełni rolę centralnego węzła komunikacyjnego. Dostarcza informacje o pojeździe, w tym zużycie paliwa, zasięg, alerty, mapy Sat Nav i widoki z kamer.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki S-Cross.