1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FIAT
  4. FIAT eDucato
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FIAT

eDucato

Fiat eDucato - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Sprawdzony Fiat eDucato - wynajem długoterminowy

Jeżeli interesuje Cię sprawdzony i zarazem tani wóz dostawczy, to doskonale trafiłeś. Fiat eDucato w wynajmie długoterminowym to jedna z najlepszych możliwych opcji. Nie czekaj i sprawdź szczegóły oferty!

Wynajem Fiata eDucato niesie ze sobą wiele zalet. To bardzo pojemny samochód, który charakteryzuje się świetnymi osiągami i równocześnie ma bardzo niskie koszty eksploatacji. Idealnie sprawdza się w mieście. Wszystko dzięki silnikowi elektrycznemu i zasięgowi wynoszącemu 175 kilometrów.

Wynajem Fiat eDucato - postaw na jakość

Obok ekonomii i ekologii, model eDucato stawia na funkcjonalność. Dysponuje wzmocnionym zawieszeniem, drzwiami tylnymi otwieranymi pod kątem 270 stopni i wspomaganiem parkowania z kamerą wsteczną. Dzięki temu wynajem długoterminowy Fiata eDucato to doskonały wybór między innymi dla firm dostawczych.

Chcesz wiedzieć więcej? Przygotowaliśmy szczegółowy opis oferty Fiat eDucato wynajem. Sprawdź dodatkowe informacje zawarte na podstronach wybranych pojazdów. Znajdziesz tam dane techniczne, szczegółowy opis funkcjonalności i nie tylko! 

Fiat eDucato na abonament - wysokość opłat

Chcesz zawrzeć umowę na jeszcze dogodniejszych warunkach? To żaden problem. Oferta Fiat eDucato wynajem długoterminowy pozwala na swobodną modyfikację miesięcznych opłat. Uwzględnia przy tym takie parametry jak roczny limit kilometrów, wysokość wkładu własnego i inne. Zmodyfikuj je według własnych potrzeb oraz możliwości i uzyskaj nową wycenę w ciągu paru sekund.

Fiat eDucato na abonament może być również wzbogacony o dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie, komplet opon na zmianę i nie tylko. Sprawdź wszystkie dostępne możliwości i zabezpiecz się na każdą ewentualność!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Fiat eDucato.