1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FIAT
  4. FIAT 500
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FIAT

500

Fiat 500 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Fiat 500 wynajem długoterminowy – miejskie auto

Fiat 500 wynajem – najlepszy sposób na użytkowanie małego, uroczego i ekonomicznego samochodu, który istnieje od 1957 roku. W przeciwieństwie do innych pojazdów w swojej klasie Fiat 500 jest nie tylko mały na zewnątrz: jest również pojemny w środku z dużą ilością miejsca na nogi i głowy dla wszystkich pasażerów. Model 500 może występować również jako hatchback lub kabriolet-mają one sportowy wygląd połączony z eleganckim designem. Ta wszechstronność oznacza, że możesz wybierać w zależności od nastroju lub pogody! Fiat 500 na abonament jest ekonomiczny i przyjazny dla środowiska, ponieważ emituje mniej CO2 niż wiele podobnych samochodów, dzięki czemu jest przyjazny dla naszego klimatu.

Wynajem długoterminowy Fiat 500 – na miejskie korki

Fiat 500 wynajem długoterminowy to opcja warta rozważenia przez każdego. Fiat 500, to auto, którego niewielkie rozmiary sprawiają, że można nim wjechać na małe uliczki i zaparkować w ciasnych miejscach. Jego promień skrętu wynosi zaledwie trzy metry, dzięki czemu można szybko pokonywać ronda i ostre zakręty. Model 500 był jednym z wielu samochodów "retro" wprowadzanych na rynek przez producentów. Tylko kilka z nich naprawdę się przyjęło, ale 500 jest niewątpliwie jednym z nich. Ma unikalny styl, niepodobny do żadnego innego samochodu. To pomogło rozwinąć solidną bazę fanów tego pojazdu.

Fiat 500 wynajem – przyjazny dla środowiska

Fiat 500 wynajem długoterminowy, to najlepsza opcja finansowania auta, które emituje mniej CO2 niż wiele podobnych samochodów, dzięki czemu jest przyjazny dla naszego klimatu. Oszczędność paliwa oznacza, że nie będziesz musiał się martwić o rosnące koszty paliwa lub drogie rachunki za benzynę z tym ekonomicznym samochodem.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Fiat 500.