1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DACIA
  4. DACIA Jogger
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Jogger

Dacia Jogger - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Dacia Jogger wynajem długoterminowy – ekonomiczna opcja

Dacia Jogger wynajem długoterminowy — najlepsza oferta nacarleasepolska.pl. Dacia Jogger, to połączenie rozsądnych zalet samochodu kombi z użytecznością kompaktowego siedmiomiejscowego MPV i stylem SUV-a. Wszystko to w przystępnej formie, która sprawi, że każdy będzie zaskoczony. Dacia Jogger wynajem to również auto wyposażone w nowoczesną technologię.

Dacia Jogger wynajem – auto dla dużej rodziny

Dacia Jogger wynajem – nowoczesna opcja finansowania. Dacia Jogger, to wyjątkowe auto dostępne na dzisiejszym rynku. Można by pomyśleć, że każda możliwa nisza rynkowa została już wypełniona. Jednak w pośpiechu, aby dostarczyć każdy możliwy rodzaj SUV-a, jeden segment został zignorowany: segment 7-miejscowych samochodów rodzinnych dostępnych w przystępnej cenie w opcji wynajmu. Wynajem długoterminowy Dacia Jogger wypełnia tę lukę.

Dacia Jogger na abonament — wrażenia z jazdy

Dacia Jogger wynajem, to auto na wyciągnięcie ręki. Dacia Jogger jest dostępna w wersji TCe 110 z 1,0-litrową, trzycylindrową jednostką benzynową turbo, która produkuje 108. Jest ona połączona z 6-biegową skrzynią manualną. Alternatywą dla tej jednostki jest hybrydowy silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra z podwójnym silnikiem elektrycznym i akumulatorem o pojemności 1,2 kWh zapożyczonym z modelu Renault Clio. Dacia zapewnia, że Jogger Hybrid będzie w stanie pracować do 80 proc. czasu na energii elektrycznej podczas jazdy miejskiej. Auto prowadzi się przyjemnie. Jest ciche. Wynajem długoterminowy Dacia Jogger, to auto, które jest łatwe w użyciu w mieście, dzięki lekkiemu układowi kierowniczemu ze wspomaganiem elektrycznym, który wymaga niewielkiego wysiłku, aby skręcić przy niskich prędkościach. Średnica zawracania wynosi 11,7 m od krawężnika do krawężnika. Auto idealne do parkowania gdy brakuje miejsca.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Jogger.