Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Duster

Dacia Duster - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Dacia Duster na abonament – niezawodne auto

Wynajem długoterminowy Dacia Duster – najlepszy sposób finansowania. Dacia Duster stanowi doskonały stosunek jakości do ceny. Jest wygodna, praktyczna i tani w eksploatacji, chociaż jest widoczne, gdzie koszty zostały obcięte. Model z 2022 zostały unowocześnione i zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z jazdy.

Wynajem Dacia Duster – tańsza opcja solidnego auta

Wynajem długoterminowy Dacia Duster – wyjątkowa oferta na rynku. Dacia Duster, to auto, które wykonuje niemal dokładnie tę samą pracę, co droższe odpowiedniki, ale z mniejszym obciążeniem finałowym. Nie ma tu wymyślnych rozwiązań i z pewnością nie zrobi wrażenia na drodze. Jednak Wynajem długoterminowy Dacia Duster to wszechstronny mały SUV, który oferuje mnóstwo miejsca za niezbyt duże pieniądze. To także jeden z najlepszych samochodów z napędem na cztery koła przy ograniczonym budżecie.

Dacia Duster wynajem długoterminowy – ekonomiczny wybór

Dacia Duster wynajem to opcja jazdy autem dla każdego, kto docenia wartościowy hatchback, taki jak Opel Astra, ale wszechstronność małego SUV-a przemawia bardziej do niego. Wynajem Dacia Duster jest dobrym wyborem. Jest znacznie tańsza niż bardziej znani rywale marki tacy jak Kia Sportage i Nissan Qashqai — i jest to widoczne w wielu obszarach. Mimo to ma funkcjonalne wnętrze z dużą ilością miejsca. Powinien dość dobrze radzić sobie z codzienną jazdą. Dzięki miękkiemu zawieszeniu jest niezwykle komfortowy.

Dacia Duster wynajem – przydatne funkcje

Dacia Duster wynajem długoterminowy – elastyczna i nowoczesna oferta. Dacia Duster jest wyposażona we wszystkie funkcje, które większość osób będzie chciała, aby codzienna jazda była bardziej znośna — system nawigacji (z Apple CarPlay i Android Auto), kamerę cofania i tempomat. Model zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Duster.