1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DACIA
  4. DACIA Duster
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Duster

Dacia Duster - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Dacia Duster na abonament – niezawodne auto

Wynajem długoterminowy Dacia Duster – najlepszy sposób finansowania. Dacia Duster stanowi doskonały stosunek jakości do ceny. Jest wygodna, praktyczna i tani w eksploatacji, chociaż jest widoczne, gdzie koszty zostały obcięte. Model z 2022 zostały unowocześnione i zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z jazdy.

Wynajem Dacia Duster – tańsza opcja solidnego auta

Wynajem długoterminowy Dacia Duster – wyjątkowa oferta na rynku. Dacia Duster, to auto, które wykonuje niemal dokładnie tę samą pracę, co droższe odpowiedniki, ale z mniejszym obciążeniem finałowym. Nie ma tu wymyślnych rozwiązań i z pewnością nie zrobi wrażenia na drodze. Jednak Wynajem długoterminowy Dacia Duster to wszechstronny mały SUV, który oferuje mnóstwo miejsca za niezbyt duże pieniądze. To także jeden z najlepszych samochodów z napędem na cztery koła przy ograniczonym budżecie.

Dacia Duster wynajem długoterminowy – ekonomiczny wybór

Dacia Duster wynajem to opcja jazdy autem dla każdego, kto docenia wartościowy hatchback, taki jak Opel Astra, ale wszechstronność małego SUV-a przemawia bardziej do niego. Wynajem Dacia Duster jest dobrym wyborem. Jest znacznie tańsza niż bardziej znani rywale marki tacy jak Kia Sportage i Nissan Qashqai — i jest to widoczne w wielu obszarach. Mimo to ma funkcjonalne wnętrze z dużą ilością miejsca. Powinien dość dobrze radzić sobie z codzienną jazdą. Dzięki miękkiemu zawieszeniu jest niezwykle komfortowy.

Dacia Duster wynajem – przydatne funkcje

Dacia Duster wynajem długoterminowy – elastyczna i nowoczesna oferta. Dacia Duster jest wyposażona we wszystkie funkcje, które większość osób będzie chciała, aby codzienna jazda była bardziej znośna — system nawigacji (z Apple CarPlay i Android Auto), kamerę cofania i tempomat. Model zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Duster.