1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. KIA
  4. KIA Sportage
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Sportage

Kia Sportage - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Kia Sportage wynajem długoterminowy – nowoczesne auto

Kia Sportage wynajem – sprawdź ofertę carleasepolska.pl. kia Sportage jest najlepiej sprzedającym się samochodem południowokoreańskiej marki. Model wygląda bardzo podobnie jak jego konwencjonalne i mniej hybrydowe rodzeństwo Sportage, z wyjątkiem dodatkowej klapy "paliwowej" do podłączania go do prądu (pełne naładowanie akumulatora może nastąpić w ciągu zaledwie 1 godz. 45 m za pośrednictwem połączenia o mocy 7,2 kW) i ma nieco zmniejszoną pojemność bagażnika (z 591 litrów do 540 litrów) z powodu większego akumulatora.

Wynajem Kia Sportage – ekonomiczny silnik

Kia Sportage na abonament, to tani sposób na jazdę nowoczesnym autem. Kia to model wyposażony w silnik benzynowy T-GDi o pojemności 1,6 litra, sparowany z sześciobiegową przekładnią automatyczną, współpracujący z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW i akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 13,8 kWh. Taka kombinacja układu napędowego zapewnia moc 261 KM, czas 0-60 km/h wynoszący zaledwie 7,9 sekundy. Co więcej, wszystkie hybrydowe wersje Sportage otrzymują napęd na wszystkie koła.

Wynajem długoterminowy Kia Sportage - przyjemność z jazdy

Kia Sportage wynajem długoterminowy – nowoczesny program finansowania. Kia Sportage, to model mający różne tryby jazdy. Przełączenie z trybu Eco na Sport zmienia reakcje przepustnicy i układu kierowniczego samochodu, ale zbyt długie przebywanie w tym drugim trybie spowoduje obniżenie zużycia paliwa (które przy dłuższych trasach, gdy akumulator jest już na wyczerpaniu, może spaść do poziomu 40-tki). Ponadto dostępne są dwa główne tryby jazdy - EV (priorytetowo traktuje energię z akumulatora) i HEV (łączy moc również z silnika, co jest bardziej wydajne na dłuższych trasach), a także tryby terenowe AWD dla śniegu, błota i piasku.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Kia Sportage.