Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Sportage

Kia Sportage - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Kia Sportage

Kia Sportage to kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany przez południowokoreański koncern od 1994 roku. Ciekawostką jest, że był to pierwszy samochód na świecie wyposażony w poduszki powietrzne chroniące kolana. To solidne auto, które spełni funkcję samochodu rodzinnego. Ma interesującą stylistykę, nowoczesne wnętrze, jest wygodne, łatwo się prowadzi. Modele z różnych generacji podbiły serca Polaków, przez co jest to bardzo popularne auto na naszych drogach. Z Kia Sportage leasing można stać się jego posiadaczem w łatwy sposób.

Kia Sportage leasing - jak Car Lease Polska pomaga swoim klientom?

Jesteśmy na rynku od ponad dekady, zaufało nam wielu klientów, także w zakresie leasing Kia Sportage. Nasz zespół profesjonalnych doradców przeprowadzi proces leasingu kompleksowo i bez zbędnych formalności. Mamy bezkonkurencyjne ceny, a to dzięki wypracowanym przez lata zasadom współpracy z dealerami samochodowymi. Nasza oferta obejmuje wiele marek i modeli dostępnych na rynku. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i przejrzyste zasady współpracy. Dostarczamy elastyczne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie, na przykład Kia Sportage leasing.
Zajmujemy się także wynajmem długoterminowym.

Kia Sportage leasing - ile kosztuje rata leasingu?

Przed podjęciem decyzji dotyczącej Kia Sportage leasing i podpisaniem umowy warto sprawdzić, ile będzie wynosiła rata leasingowa oraz pozostałe opłaty. Nasi klienci mają w tym zakresie ułatwione zadanie, ponieważ specjalnie dla nich udostępniliśmy na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Kia Sportage leasing kalkulator. Przy jego użyciu można dokonywać symulacji, które pozwolą na dostosowanie warunków cenowych do aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Warto zaufać ekspertom i zdecydować się na leasing w Car Lease Polska. Zapewniamy pełny profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie tego procesu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia Sportage.