1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA Sportage
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Sportage

Kia Sportage - leasing

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Kia Sportage

Kia Sportage to kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany przez południowokoreański koncern od 1994 roku. Ciekawostką jest, że był to pierwszy samochód na świecie wyposażony w poduszki powietrzne chroniące kolana. To solidne auto, które spełni funkcję samochodu rodzinnego. Ma interesującą stylistykę, nowoczesne wnętrze, jest wygodne, łatwo się prowadzi. Modele z różnych generacji podbiły serca Polaków, przez co jest to bardzo popularne auto na naszych drogach. Z Kia Sportage leasing można stać się jego posiadaczem w łatwy sposób.

Kia Sportage leasing - jak Car Lease Polska pomaga swoim klientom?

Jesteśmy na rynku od ponad dekady, zaufało nam wielu klientów, także w zakresie leasing Kia Sportage. Nasz zespół profesjonalnych doradców przeprowadzi proces leasingu kompleksowo i bez zbędnych formalności. Mamy bezkonkurencyjne ceny, a to dzięki wypracowanym przez lata zasadom współpracy z dealerami samochodowymi. Nasza oferta obejmuje wiele marek i modeli dostępnych na rynku. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i przejrzyste zasady współpracy. Dostarczamy elastyczne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie, na przykład Kia Sportage leasing.
Zajmujemy się także wynajmem długoterminowym.

Kia Sportage leasing - ile kosztuje rata leasingu?

Przed podjęciem decyzji dotyczącej Kia Sportage leasing i podpisaniem umowy warto sprawdzić, ile będzie wynosiła rata leasingowa oraz pozostałe opłaty. Nasi klienci mają w tym zakresie ułatwione zadanie, ponieważ specjalnie dla nich udostępniliśmy na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Kia Sportage leasing kalkulator. Przy jego użyciu można dokonywać symulacji, które pozwolą na dostosowanie warunków cenowych do aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Warto zaufać ekspertom i zdecydować się na leasing w Car Lease Polska. Zapewniamy pełny profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie tego procesu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia Sportage.