1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DACIA
  4. DACIA Sandero Stepway
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Dacia Sandero Stepway - wynajem długoterminowy

Lubisz styl SUV’ów, ale szukasz też auta, które poradzi sobie lepiej w przestrzeni miejskiej? Postaw na Crossover i naszą ofertę na wynajem długoterminowy Dacii Sandero Stepway. To auto, które zapewnia wysoki komfort prowadzenia i sprawdzi się w każdych warunkach.

Dacia Sandero Stepway na wynajem to nie tylko dostęp do auta, ale także dodatkowych pakietów bezpieczeństwa. Wśród nich znajdziesz między innymi gwarancję utrzymania stałej raty, możliwość zapewnienia auta zastępczego na wypadek awarii czy przeglądy i serwisy eksploatacyjne wliczone w cenę. 

Sprawdź wynajem Dacia Sandero Stepway

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi parametrami oferowanych przez nas samochodów. Dacia Sandero Stepway w wynajmie długoterminowym to gratka dla fanów oszczędności. To auto, które generuje bardzo niskie koszty eksploatacyjne i charakteryzuje się małym średnim poziomem spalania.

Wychodzimy potrzebom naszych klientów naprzeciw i upewniamy się, że w ofercie Dacia Sandero Stepway wynajem długoterminowy każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego proponujemy różne wersje i konfiguracje, które można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Zarezerwuj ulubioną Dacie Sandero Stepway na wynajem jeszcze dzis! 

Dacia Sandero Stepway na abonament - korzystna oferta

Chcesz zmienić zaproponowane warunki wynajmu Dacia Sandero Stepway? Nic prostszego! Skorzystaj z naszego kalkulatora online i zmodyfikuj parametry takie jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy obecność dodatkowych pakietów. Otrzymasz nową wycenę w ciągu paru chwil. Wszystko to bez potrzeby konsultacji z naszymi doradcami i bez wychodzenia z domu. Nie czekaj i sprawdź wszystkie możliwości. Twoja Dacia Sandero Stepway na abonament już na Ciebie czeka!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Sandero Stepway.