1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DACIA
  4. DACIA Sandero
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Sandero

Dacia Sandero - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Dacia Sandero wynajem długoterminowy – praktyczne auto

Dacia Sandero wynajem — najlepsza oferta na carleasepolska.pl to auto coraz lepsze w każdym aspekcie. Nie sprawia już wrażenia taniego i zacofanego w prowadzeniu, jak jego poprzednik, ale dorównuje większości w swojej klasie. Silnik jest przyjazny dla środowiska i zapewnia odpowiednią dynamikę, choć przy tak słabych osiągach zaleca się przejście na opcje turbodoładowane, z TCe 90 lub TCe 100 Bi-Fuel.

Wynajem Dacia Sandero – ekonomiczne i ekologiczne

Wynajem długoterminowy Dacia Sandero – dla firm i osób prywatnych. Dacia Sandero to auto, które jest ciekawą opcją, ponieważ można go zasilać zarówno benzyną, jak i LPG, a Dacia jest jedyną firmą, która oferuje to fabrycznie. Chociaż jazda na LPG jest bardziej męcząca, emisja CO2 jest znacznie niższa w przypadku tego biopaliwa (109g/km w porównaniu z 123g/km na benzynie). Można przełączać się między tymi dwoma paliwami za jednym naciśnięciem przycisku, bez widocznych zmian w osiągach, a w połączeniu dają one imponujący zasięg ponad 1000 km.

Wynajem Dacia Sandero – przyjemność z jazdy

Dacia Sandero wynajem długoterminowy – najlepsza opcja finansowania. Dacia Sandero, to auto, które nie będzie rywalizować z Fiestą czy Mini pod względem przyjemności z jazdy. To połączenie lekkiego układu kierowniczego, komfortowej jazdy i przyzwoitego dopracowania przy mniejszych prędkościach. Auto sprawdza się do codziennej, miejskiej jazdy.

Dacia Sandero na abonament – nowoczesny wygląd

Dacia Sandero wynajem – elastyczny model finansowani. Dacia Sandero, to auto, które nie rzuca się w oczy, ale jest o wiele bardziej atrakcyjne niż poprzednie modele. To wszystko dzięki niższej linii dachu, szerszym nadkolom i nowym reflektorom LED, które mają w sobie coś z Volvo.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Sandero.