1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MAZDA
  4. MAZDA 2
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

2

Mazda 2 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mazda 2

Mazda 2 jest samochodem produkowanym przez japoński koncern od 2003 roku i należy do segmentu B. Jest stworzona zgodnie z filozofią marki Jinba-Ittai mówiącą o jedności człowieka z samochodem. Jest jednym z atrakcyjniejszych aut w tej klasie na rynku. W 2008 roku została laureatem konkursu World Car of the Year. Wyróżnia się ciekawą i charakterystyczną stylistyką, bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, ma niezłe osiągi i zużywa mało paliwa. Nadaje się zarówno na miasto, jak i na dłuższe trasy. Zawsze w atrakcyjnej cenie z Mazda 2 leasing w Car Lease Polska.

Leasing Mazda 2 - korzyści leasingu operacyjnego

Leasing operacyjny skierowany jest do przedsiębiorców. Jest on atrakcyjniejszą opcją niż kredyt gotówkowy lub samochodowy. Przynosi też sporo korzyści podatkowych, zwłaszcza firmom, które nie planują jednorazowego wydawania większych sum pieniędzy. Podatek VAT jest naliczany tutaj do każdej raty leasingowej dla Mazda 2 leasing. Same raty, jak i opłatę wstępną można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Leasing to jeden z najkorzystniejszych sposobów finansowania zakupu nowych aut. Ważne tylko, aby skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, takich jak Car Lease Polska.

Leasing Mazda 2 - w czym możemy pomóc?

W naszej ofercie każdy klient znajdzie auto dla siebie, dopasowane do jego potrzeb. Doradzimy w wyborze, przeprowadzimy przez całą procedurę leasingową związaną z Mazda 2 leasing, a na koniec ustalimy dogodny termin odbioru samochodu. Wszystko to szybko, bezproblemowo i bez zbędnych formalności. Nasz Mazda 2 leasing kalkulator udostępniony na naszej stronie www obliczy przybliżone koszty leasingu po wprowadzeniu wartości pojazdu i zaznaczeniu wysokości wpłaty własnej, wykupu końcowego i okresu umowy. Ceny mamy bezkonkurencyjne. Warto nas sprawdzić.

Nasza praca to misja dostarczenia najlepszego produktu leasingowego - solidnych, ale także wyjątkowych marek aut. I to wszystko na bardzo dogodnych warunkach. Jesteśmy dla Państwa. Działamy kompleksowo i uczciwie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mazda 2.