1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MAZDA
  4. MAZDA CX-60
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

CX-60

MAZDA CX-60 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Mazda CX-60 leasing - nowa jakość usług

Poszukujesz luksusowego, wszechstronnego i innowacyjnego SUV-a, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem wydajności, jak i komfortu podróżowania? Nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu Sprawdź Mazda CX-60 leasing!

Istnieje dużo powodów, dla których warto postawić właśnie na naszą ofertę. Nasze ceny wyróżniają się na tle konkurencji, a na dodatek zapewniamy bardzo elastyczne warunki umowy. Leasing Mazda CX-60 może być zawarty na okres od 2 do 5 lat i nie wymaga wpłaty własnej. Warto jednak zaznaczyć, że jej obecność znacznie zmniejsza wysokość miesięcznych opłat. 

Po zakończeniu umowy Mazda CX-60 leasing leasingobiorca dokonuje wykupu samochodu. Jest to zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie niż zakup auta z salonu, bo możesz liczyć na rozłożenie płatności na długi czas i dzięki temu nie nadwyrężasz tak mocno swojego budżetu. 

Leasing Mazda CX-60 - specjalnie dla Ciebie

Mazda CX-60 leasing to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy chcą mieć nie tylko auto o świetnych osiągach, ale także o niezwykle eleganckim i stylowym designu. Model CX-60 ma bardzo wydajny dieslowy silnik o mocy maksymalnej 254 KM. Jest też wyposażony w automatyczną skrzynię biegów i inne udogodnienia poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami oferty. Wysokość opłat dla poszczególnych wariantów umowy sprawdzisz przy pomocy naszych darmowych narzędzi. Mazda CX-60 leasing kalkulator pozwoli na szybkie uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami w razie dodatkowych pytań.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mazda CX-60.