1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MAZDA
  4. MAZDA CX-30
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

CX-30

MAZDA CX-30 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Mazda CX-30 leasing - rozwiązanie dla Ciebie

Mazda CX-30 to nowoczesny samochód, który poradzi sobie z każdym drogowym wyzwaniem. Jeśli chcesz zasiąść za jego kierownicą, teraz masz na to najlepszą okazję. Skorzystaj z oferty Mazda CX-30 leasing jeszcze dziś!

Zamiast kupować samochód z salonu za duże pieniądze, wybierz miesięczne niskie opłaty, które pozwolą Ci na użytkowanie go praktycznie bez żadnych ograniczeń. Leasing Mazda CX-30 jest dostępny nawet na 5 lat, a po jego zakończeniu wykupisz auto od Car Lease Polska na własność za wcześniej uzgodnioną kwotę. 

Co istotne, Mazda CX-30 leasing to usługa dostępna nawet przy zerowej wpłacie własnej. Musisz jednak pamiętać, że jej brak może skutkować większymi opłatami miesięcznymi. Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami i sprawdź, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Leasing Mazda CX-30 - sprawdź szczegóły 

Dlaczego Mazda CX-30 leasing jest idealną ofertą dla Ciebie? To model dostępny na zlecenie, wyposażony w 2,0 litrowy silnik benzynowy o mocy 122 KM. Sprawdza się doskonale zarówno w mieście, jak i na długich i wymagających trasach. Sprawdź szczegóły dostępne w opisie na podstronie pojazdu!

Jeśli masz wątpliwości co do oferty, wykorzystaj nasz Mazda CX-30 leasing kalkulator. To narzędzie, które pozwoli Ci na szybkie znalezienie najbardziej opłacalnego wariantu umowy. Zmodyfikuj parametry leasingu według własnych preferencji i przekonaj się, które gwarantują najniższą wysokość miesięcznej raty. Jeśli potrzebujesz dodatkowych konsultacji, zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mazda CX-30.