1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
  4. FORD EcoSport
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

EcoSport

Ford EcoSport - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ford EcoSport

Ford EcoSport jest samochodem osobowym typu SUV klasy miejskiej produkowanym przez amerykański koncern w latach 2003-2022 w ramach strategii One Ford, standaryzującej globalną ofertę marki. Jest klasyfikowany pomiędzy segmentem B (za sprawą rozmiarów) oraz segmentem I (ze względu na typ nadwozia). Dobrze sprawdza się w mieście, jego układ kierowniczy jest szybki i bezpośredni, a przyczepność na zakrętach znakomita. Na plus jest też elastyczna oferta wyboru silników, dająca więcej możliwości. Auto to jest ciekawą propozycją, zwłaszcza z Ford EcoSport leasing.

Czym jest Ford EcoSport leasing?

Leasing jest jednym z najkorzystniejszych sposobów finansowania samochodu dla przedsiębiorców, jak i dla klientów indywidualnych. Pozwala on na regularną wymianę aut na nowe i modernizację floty, tak aby pojazdy odpowiadały aktualnym potrzebom biznesowym, na przykład w leasing Ford EcoSport. Wiąże się on z wieloma korzyściami finansowymi dla firmy, pomaga zachować jej płynność finansową. Nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową leasingobiorcy. Umożliwia odliczenia VAT. Polega on na udostępnieniu w użytkowanie auta w zamian za płatności rat leasingowych. Po zakończeniu umowy jest możliwość wykupu samochodu, także w Ford EcoSport leasing.

Dokąd udać się po najlepszy leasing Ford EcoSport?

Oferty leasingu mogą znacznie się od siebie różnić. W Car Lease Polska mamy najlepsze warunki kontraktowe. Dzięki stałej, długoletniej współpracy z dealerami jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom ceny do 30 % niższe od cen nowych aut, również dla Ford EcoSport leasing. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem długoterminowym. Obsługujemy kompleksowo, uczciwie, mamy przejrzyste warunki współpracy. Wysokość miesięcznych rat oraz opłaty wstępnej i wykupu końcowego można samodzielnie modyfikować, korzystając z udostępnionego na naszej stronie internetowej narzędzia, jakim jest Ford EcoSport leasing kalkulator.

Klienci często nas polecają i wracają do nas po kolejne auta. To świadczy o tym, że z nami warto wyruszyć w drogę swoim nowym, wymarzonym autem. To czysta przyjemność.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford EcoSport.