1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
  4. FORD Ranger
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Ranger

FORD Ranger - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Ford Ranger leasing - to się opłaca! 

Szukasz solidnego, wszechstronnego i niezawodnego samochodu do pracy lub przygód terenowych? Udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Ford Ranger leasing da Ci dostęp do nowej wersji tego legendarnego modelu pickupa!

Nasza oferta leasingowa została stworzona z myślą o Twoich potrzebach i preferencjach. Dzięki elastycznym warunkom i atrakcyjnym stawkom, możemy zaproponować Ci rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego budżetu. Leasing Ford Ranger jest wspierany na każdym etapie przez nasz doświadczony zespół specjalistów, więc zapomnij o jakichkolwiek problemach, czy komplikacjach w trakcie jego trwania.

Decydując się na Ford Ranger leasing nie tylko zyskujesz dostęp do potężnego i niezawodnego pojazdu, ale również unikasz jednorazowych wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Na dodatek nasza oferta dostępna jest także przy zerowym wkładzie własnym!

Leasing Ford Ranger - dodatkowe informacje

Ford Ranger leasing to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Model Ranger może być sprowadzony na zlecenie, więc zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. To auto, które poradzi sobie w każdej sytuacji. Dysponuje silnikiem diesla o mocy aż 205 KM. Dla poprawienia komfortu jazdy jest też wyposażone w automatyczną skrzynię biegów.

Jeśli chcesz dokładnie zaplanować budżet, skorzystaj z naszych narzędzi online. Udostępniamy Ford Ranger leasing kalkulator, dzięki któremu bez problemu sprawdzisz wysokość miesięcznej opłaty dla różnych warunków umowy. Porównaj je ze sobą i szybko znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie. Zajmie Ci to najwyżej kilkadziesiąt sekund!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford Ranger.