1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LAND ROVER
  4. LAND ROVER Defender
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Defender

Land Rover Defender - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Land Rover Defender

Land Rover Defender jest samochodem terenowym (segment I) produkowanym od 1983 roku i do tego jednym z najsłynniejszych w swojej klasie. Dobrze radzi sobie w mieście, ale jego żywiołem jest jazda w terenie. Może pełnić każdą rolę. Jego wnętrze jest surowe, ale luksusowe. Jest pojemny i praktyczny. Ma wyposażenie bogate w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i najnowocześniejsze multimedia. Właścicielowi daje dużo radości. Nie jest często spotykany na polskich drogach, więc można się nim wyróżnić, zwłaszcza z Land Rover Defender leasing.

Car Lease Polska - zaufany doradca w Land Rover Defender leasing

Car Lease Polska działa na rynku od lat. W swojej ofercie mamy szeroki wybór marek i modeli od sprawdzonych, polskich dealerów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się wynajmem długoterminowym i leasingiem, w tym Land Rover Defender leasing. Działamy kompleksowo. Nasz klient czuje się zaopiekowany przez cały proces leasingu. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i jakość obsługi na najwyższym poziomie. Można nam zaufać, także z leasing Land Rover Defender. Potwierdzają to pozytywne opinie na nasz temat.

Intuicyjne narzędzia wspierające wybór Land Rover Defender leasing

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są ich pieniądze i czas. Chcąc je zaoszczędzić, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej oraz w przyjaznej aplikacji mobilnej wyszukiwarkę aut oraz kalkulator leasingowy. Te dwa narzędzia w szybki sposób wyszukają odpowiedni model samochodu, a następnie wyliczą przybliżone koszty leasingu na przykład dla Land Rover Defender leasing. Wystarczy wprowadzić wartość pojazdu, określić wysokość wpłaty własnej, wykupu oraz okres leasingu, a Land Rover Defender leasing kalkulator pokaże wysokość miesięcznej raty.
Z nami jazda nowym autem jest przyjemniejsza. Dopilnujemy każdych szczegółów. U nas zawsze atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Land Rover Defender.