1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LAND ROVER
  4. LAND ROVER Range Rover
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Range Rover

Land Rover Range - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Land Rover Range Rover

Range Rover to luksusowy SUV (segment I) produkowany od 1970 roku. Jest uznawany za pierwszego SUV-a w historii oraz prekursora tej klasy i jako jedyny samochód trafił do paryskiego Luwru jako dzieło sztuki. Tak naprawdę nikomu nie trzeba go przedstawiać. Jest uwielbiany przez brytyjską rodzinę królewską, arystokratów i bogaczy na całym świecie. To jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych SUV-ów na rynku. Sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdym, nawet bardzo trudnym terenie. Land Rover Range Rover leasing to sposób, aby go mieć.

Land Rover Range Rover leasing operacyjny - aspekty podatkowe

Kosztem uzyskania przychodu w leasingu operacyjnym, na przykład w leasing Land Rover Range Rover jest opłata wstępna oraz wszystkie raty leasingowe. Podatek VAT jest doliczany i płacony proporcjonalnie z każdą ratą. Leasingobiorca, o ile należy do czynnych podatników VAT, ma prawo odliczenia tego podatku, a wysokość odliczenia jest zależna od sposobu użytkowania samochodu. Przedmiot umowy jest środkiem trwałym leasingodawcy i to on dokonuje jego amortyzacji. Leasing operacyjny, w tym Land Rover Range Rover leasing się opłaca, szczególnie przedsiębiorcom, którzy nie chcą ponosić jednorazowych, dużych wydatków na zakup aut.

Car Lease Polska - pomocna dłoń w Land Rover Range Rover leasing

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie leasingu z długoletnim doświadczeniem. Posiadamy duży wybór marek i modeli. Nasze ceny są bezkonkurencyjne. U nas każdy znajdzie samochód i opcję finansowania odpowiednie dla siebie. My mu w tym pomożemy, także w zakresie Land Rover Range Rover leasing. Przeprowadzimy cały proces szybko i bezproblemowo. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy Land Rover Range Rover leasing kalkulator, który obliczy przybliżone koszty leasingu.

Jesteśmy dla klienta, aby wesprzeć go na każdym etapie procedury leasingowej. Na nas zawsze można liczyć.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Land Rover Range.