1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CITROEN
  4. CITROEN C3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

C3

CITROEN C3 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Citroen C3 leasing - elastyczne warunki umowy

Szukasz auta, które zapewni Ci komfortowe warunki jazdy i wszechstronne możliwości? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Citroen C3 leasing. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz!

Satysfakcja naszych klientów jest najważniejsza, z tego powodu leasing Citroen C3 to elastyczna oferta, która może być dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Nasi doradcy zapewniają wsparcie na każdym etapie umowy, więc szybko i sprawnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Citroen C3 leasing może być wzięty na okres od 2 do 5 lat. Sam wybierasz wysokość początkowego wkładu własnego. Może on wynosić od 0% do 45% wartości pojazdu. Miej na uwadze, że jego większa wartość z pewnością obniży miesięczne koszty leasingowe. Po zakończeniu umowy dokonujesz wykupu samochodu na korzystnych warunkach. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami!

Leasing Citroen C3 - najważniejsze informacje

Jeśli zależy Ci na tanim, kompaktowym i wygodnym aucie, to Citroen C3 leasing z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Model C3 to typowe miejskie auto o ekonomicznym benzynowym silniku z mocą 110 KM. Doskonale spisuje się w ciasnych miejskich uliczkach i parkingach, a automatyczna skrzynia biegów dodatkowo zwiększa komfort prowadzenia.

Pamiętaj, że to Ty ustalasz warunki umowy leasingowej i możesz dokładnie zaplanować swój budżet. Sprawdź Citroen C3 leasing kalkulator i przekonaj się, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Citroen C3.