1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CITROEN
  4. CITROEN C5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

C5

Citroen C5 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Citroen C5

Citroen C5 to samochód klasy średniej (segment D) francuskiego koncernu, który zadebiutował w 2001 roku. Od 2022 roku produkowana jest trzecia generacja modelu. Auto to stało się wtedy crossoverem. Z wyglądu jest mieszanką praktycznego hatchbacka, rodzinnego kombi i modnego SUV-a. Łączy praktyczność z elegancją. To ciekawe rozwiązanie dla fanów tej marki i nie tylko, tym bardziej w Citroen C5 leasing.

Leasing Citroen C5 - od czego zacząć?

W naszej ofercie mamy wiele marek i modeli samochodów. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Wystarczy, że skorzysta z prostej i intuicyjnej wyszukiwarki na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Wybierając parametry takie jak marka, rodzaj nadwozia, paliwa, napędu, skrzynia biegów czy klasa pojazdu w szybki sposób wyselekcjonuje propozycje dostosowane do jego indywidualnych wymagań. Dodatkowo od razu ma możliwość oszacowania przybliżonego kosztu leasingu. Tu z pomocą przychodzi Citroen C5 leasing kalkulator. To bezpłatne narzędzie, które po wprowadzeniu wartości pojazdu, kwoty opłaty wstępnej, wykupu końcowego i okresu umowy wyliczy ratę miesięczną oraz sumę wszystkich opłat, także dla Citroen C5 leasing.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia Duster.

Citroen C5 leasing - najlepsza oferta w Car Lease Polska

Car Lease Polska to profesjonalny zespół doradców, któremu można zaufać. Potwierdzają to liczne, pozytywne opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Cenią nas za niskie ceny, kompleksową obsługę, uczciwość, przejrzyste zasady współpracy i skuteczność w obsłudze wniosków, także dla Citroen C5 leasing. Zapraszamy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Citroen C5.