1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
  4. SKODA Superb
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Superb

Skoda Superb - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Skoda Superb na abonament - korzystne warunki

Potrzebujesz samochodu, który łączy w sobie elegancki design, nowoczesną technologię i świetne osiągi? W takim razie sprawdź Skoda Superb wynajem długoterminowy dostępny w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że przypadnie Ci do gustu!

To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wzbogacić swoją flotę w nowe i reprezentatywne samochody. Nie musisz się przy tym martwić o spadek wartości auta, tak jak w przypadku zakupu pojazdu na własność. Skoda Superb wynajem jest usługą dostępną także dla klientów indywidualnych, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na pozyskanie nowego modelu.

Wynajem Skoda Superb to elastyczna oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i zmodyfikowania jej pod swoje aktualne wymagania. Dotyczy to nie tylko długości okresu wypożyczenia, ale także innych parametrów takich jak roczny limit kilometrów czy wliczenie dodatkowych usług. Warto zaznaczyć, że wynajem dostępny jest nawet przy zerowej wpłacie własnej, więc nie musisz mieć dużych oszczędności, by skorzystać z tej okazji!

Wynajem długoterminowy Skoda Superb - dowiedz się więcej 

Skoda Superb na abonament to oferta, na której na pewno się nie zawiedziesz. W jej cenie otrzymasz dostęp nie tylko do znakomitego samochodu, ale również wielu dodatkowych usług. Jakich dokładnie? Wynajem długoterminowy Skoda Superb pokrywa koszty standardowych przeglądów i gwarantuje samochód zastępczy na wypadek awarii lub kolizji. 

Nie należy zapominać także o świetnych parametrach auta. Skoda Superb wynajem długoterminowy pozwala usiąść za kierownicą bardzo wydajnej maszyny o mocy 190 KM. Rozpędza się ona do “setki” w czasie 7,8 sekund!

Jeśli jeszcze nie masz pewności, że Skoda Superb wynajem idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania, skontaktuj się z naszymi doradcami. Na pewno będziemy w stanie zaproponować Ci w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda Superb.