1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SKODA
  4. SKODA Superb
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Superb

Skoda Superb - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Skoda Superb leasing - sprawdź możliwości

Jeżeli interesuje Cię auto, które doskonale sprawdzi się jako uniwersalny samochód do zastosowania firmowego, to dobrze trafiłeś. Sprawdź najpopularniejsze opcje i przekonaj się, że Skoda Superb leasing jest świetnym rozwiązaniem. To pojazd, który zachwyca świetnym designem, praktycznością i bardzo dobrymi osiągami.

Wysoki komfort prowadzenia, automatyczna skrzynia biegów i stosunkowo niskie spalanie, sprawiają, że to idealny samochód do miasta, jak i na dłuższe trasy. Przekonaj się sam i sprawdź jak wygląda leasing Skoda Superb jeszcze dziś! 

Wybierz najlepszy leasing Skoda Superb!

Decydując się na ofertę Skoda Superb leasing otrzymasz auto, które poradzi sobie w każdych warunkach. Moc na poziomie 190 KM, napęd na przednie koła i przyspieszenie do setki w okolicach 7,7 sekund to coś, co spodoba się każdemu kierowcy.

Dbamy o to, by nasza propozycja na Skoda Superb leasing zadowoliła każdego. Z tego powodu klienci mogą wybierać spośród kilku różnych modeli tego samochodu. Różnią się nie tylko estetyką, ale także konfiguracją wyposażenia oraz rodzajem nadwozia. Najchętniej wybierane opcje to Sedan i Hatchback. 

Skoda Superb leasing kalkulator - dowiedz się więcej

Chcesz mieć pewność, że wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę? Skorzystaj z naszych intuicyjnych narzędzi do wyliczania kosztów i sprawdź wszystkie dostępne opcje. Skoda Superb leasing kalkulator pozwoli Ci uwzględnić wszystkie preferencje, w tym okres leasingu i wysokość wkładu własnego, dzięki czemu na pewno znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich możliwości.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Skoda Superb.