1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
  4. SKODA Enyaq
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Enyaq

Skoda Enyaq - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Skoda Enyaq wynajem długoterminowy – nowoczesny elektryk

Skoda Enyaq wynajem – oferta dla każdego. Skoda Enyaq to w pełni elektryczny suv, od początku stworzony w celu wykorzystania wyłącznie ekologicznego napędu. Jej konstrukcja została oparta na innowacyjnej platformie MEB, która zaprojektowana została z myślą o samochodach elektrycznych. Miało to wpływ szczególnie na przestronność wnętrza, dużą zwrotność pojazdu, a także jego dynamikę. Skoda Enyaq iV występuje w kilku wersjach wyposażenia, oraz w dwóch wersjach nadwozia, klasycznego suv-a oraz coupe.

Skoda Enyaq wynajem – dynamiczne auto

Skoda Enyaq na abonament – najlepsza opcja finansowania. Auto łączy w sobie dynamiczne i geometryczne formy stylistycznie, idealnie wpisujące się w wygląd nowoczesnego elektryka. Suv występuje w wersjach wyposażenia Sportline oraz RS, które wyróżniają się nie tylko większą mocą, ale również ostrym, sportowym designem. Uwagę zwraca duża atrapa przedniego grilla, która opcjonalnie może być również podświetlana. Funkcja ta nosi nazwę Crystal Face. Ogromnym plusem Skody Enyaq iV, jest przestrzeń. Brak tylnego tunelu wewnętrznego, wpłynie pozytywnie na komfort pasażerów podróżujących z tyłu a bagażnik o pojemności 585 l pomieści wystarczająco dużo, aby wybrać się w rodzinną podróż.

Wynajem długoterminowy Skoda Enyaq – wydajna konstrukcja

Skoda Enyaq wynajem długoterminowy – sprawdź naszą ofertę. Biorąc pod uwagę, że jest to auto w pełni elektryczne, bardzo ważną kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest zasięg oraz możliwości ładowania auta. Tutaj również Skoda Enyaq nas nie zawiedzie, ponieważ może pochwalić się maksymalnym możliwym zasięgiem aż 544 KM. Dodatkowo jedną z opcji doposażenia, jest pompa ciepła, która pomoże zoptymalizować zasięg, szczególnie zimą. Enyaq został przystosowany do ładowania za pomocą domowego gniazda sieciowego 230V, stacji szybkiego ładowania prądem stałym 125kW lub za pomocą ładowarki ściennej 11kW.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda Enyaq.