1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
  4. SKODA Kamiq
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Kamiq

Skoda Kamiq - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem Skoda Kamiq - postaw na najlepsze rozwiązania!

Szukasz auta miejskiego, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? W naszej ofercie na pewno uda Ci się znaleźć idealny model. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Skoda Kamiq wynajem długoterminowy!

Jest to usługa dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W obu przypadkach oferujemy bardzo atrakcyjne warunki. Skoda Kamiq wynajem sprawdzi się szczególnie w przypadku gdy często wymieniasz auta i nie chcesz decydować się na kosztowny zakup samochodu na własność. 

Wynajem długoterminowy Skoda Kamiq to elastyczna oferta, którą można zmienić zgodnie ze swoimi preferencjami. Negocjowane warunki dotyczą między innymi długości okresu wynajmu, rocznego limitu kilometrów czy wysokości wpłaty własnej. Skorzystaj z naszych narzędzi do wyliczania opłat na stronie i od razu zapoznaj się z miesięcznymi kosztami. Na pewno znajdziesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie korzystne.

Skoda Kamiq na abonament - sprawdź szczegóły

Skoda Kamiq wynajem długoterminowy to również dodatkowe usługi wliczone w cenę wynajmu. Znajduje się wśród nich pokrycie kosztów przeglądów, zapewnienie auta zastępczego w przypadku awarii, a także gwarancja stałej wysokości opłaty, która jest blokowana w dniu podpisania umowy.

Skoda Kamiq na abonament jest dostępna w różnych wersjach, które różnią się od siebie wyposażeniem wnętrza i kolorystyką. Wszystkie mają silnik benzynowy o mocy 110 KM i automatyczną skrzynię biegów. Więcej szczegółów na ich temat znajdziesz bezpośrednio na karcie pojazdu. 

Jesteśmy przekonani, że usługa Skoda Kamiq wynajem w pełni Cię usatysfakcjonuje. Jeśli jednak masz wątpliwości przed podpisaniem umowy, nie wahaj się ani chwili dłużej i skontaktuj z naszymi doradcami. Zrobimy co w naszej mocy, by wynajem Skoda Kamiq mógł zostać zawarty na jak najkorzystniejszych warunkach.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda Kamiq.