1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SKODA
  4. SKODA Kamiq
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Kamiq

Skoda Kamiq - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Skoda Kamiq leasing - najlepsza oferta

Szukasz uniwersalnego SUV’a, który poradzi sobie w każdej sytuacji i równocześnie nie wygeneruje dużych kosztów? Jesteśmy przekonani, że nasza oferta na pewno zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Sprawdź Skoda Kamiq leasing i ciesz się samochodem, który zapewnia maksymalny komfort jazdy i świetne osiągi.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz auto, które sprawdzi się idealnie w warunkach miejskich. 110 KM, średnie spalanie na poziomie 5,5 litra oraz doskonałe przyspieszenie mówią same za siebie. Przekonaj się sam czy leasing Skoda Kamiq odpowiada Twoim potrzebom.

Opłacalny i łatwy leasing Skoda Kamiq 

Skorzystanie z naszej oferty jest niezwykle proste. Wybierz interesujący Cię model i dostań samochód od ręki. Decydując się na opcję Skoda Kamiq leasing w naszej firmie, na pewno uda Ci się znaleźć auto w pełni dostosowane do wszystkich Twoich wymagań, zarówno pod kątem wizualnym, jak i technicznym.

Każde auto dostępne w ofercie Skoda Kamiq leasing jest nieużywane. Sprawdź karty informacyjne dla danego pojazdu, by poznać wszystkie dodatkowe szczegóły dotyczące wyposażenia, stylistyki oraz wykorzystywanych technologii.

Sprawdź nasz Skoda Kamiq leasing kalkulator 

Upewnij się, że nasza oferta spełnia wszystkie Twoje wymagania. Przygotowaliśmy narzędzie, dzięki któremu możesz zrobić to szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Skoda Kamiq leasing kalkulator pozwoli Ci na obliczenie wszystkich kosztów związanych z pojazdem, uwzględniając też takie niuanse jak liczba spłat, wysokość wkładu własnego i kwota końcowego wykupu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Skoda Kamiq.