1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
  4. SKODA Karoq
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Karoq

SKODA Karoq - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Skoda Karoq - przekonaj się, że warto

Jeśli szukasz auta, które łączy w sobie nowoczesny design, duży komfort jazdy i znakomite osiągi, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję. Sprawdź jak wygląda Skoda Karoq wynajem długoterminowy i przekonaj się, że to rozwiązanie dla Ciebie!

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, z tego powodu dbamy o to, by każdy mógł skorzystać z usługi Skoda Karoq wynajem na własnych warunkach. Dzięki temu możesz modyfikować pod swoje potrzeby najważniejsze warunki umowy, takie jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy roczny limit kilometrów. Przeliczymy dla Ciebie wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym i natychmiast udostępnimy informacje na temat wysokości proponowanych miesięcznych opłat. 

Wynajem długoterminowy Skoda Karoq to oferta dostępna dla każdej osoby, która chce zasiąść za kierownicą nowego auta, ale niekoniecznie jest gotowa na ogromny wydatek w postaci zakupu samochodu na własność. Świetnie sprawdzi się także wśród tych kierowców, którzy lubią regularnie zmieniać swoje cztery kółka.

Skoda Karoq - wynajem na atrakcyjnych warunkach

Skoda Karoq wynajem długoterminowy to oferta, na której na pewno się nie zawiedziesz. Co dokładnie znajduje się w cenie?

Skoda Karoq na abonament to auto z automatyczną skrzynią biegów i benzynowym silnikiem o mocy maksymalnej 150 KM. W opłatach uwzględnione są też dodatkowe usługi takie jak samochód zastępczy na wypadek awarii lub kolizji oraz pokrycie kosztów standardowych przeglądów. 

Jeśli wynajem Skoda Karoq Cię zainteresował i chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń na naszą infolinię. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji i pomożemy w dobraniu oferty idealnie skrojonej pod Twoje oczekiwania. Postaw na Skoda Karoq wynajem jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda Karoq.