1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
  4. SKODA Fabia
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Fabia

Skoda Fabia - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Skoda Fabia wynajem długoterminowy – czeski klasyk

Skoda Fabia wynajem – najlepsza opcja finansowania. Skoda Fabia jest czeskim autem. Jest produkowana od 1999 roku. Miejski model segmentu B jest następcą modelu Felicia. Skoda Fabia jest sukcesem. Sprzedano ponad 3,5 miliona egzemplarzy. W Polsce jest to auto bardzo chętnie nabywane. Spokrewniona jest z innymi autami grupy Volkswagen. Była samochodem roku 2007 w Serbii oraz Samochodem Roku 2015. Skodę Fabię można nabyć z pięcioma drzwiami lub jako kombi. Pierwsza generacja modelu była oferowana jako sedan.

Wynajem długoterminowy Skoda Fabia – doskonałe auto

Skoda Fabia wynajem – sprawdź naszą ofertę. Skoda Fabia I miała płytę podłogową VW A. W 2004 roku auto przeszło zmiany — zmieniono przedni zderzak, atrapę chłodnicy i klosze tylnych lamp. Pojawiły się też nowe alufelgi. W wersjach limitowanych auto miało system ABS/ESP, poduszki powietrzne przednie i boczne, fabryczny szyberdach, elektryczne sterowanie szyb, elektryczne sterowane i podgrzewane lusterka, przednie światła przeciwmgłowe. Auto mogło mieć zdalne sterowanie, zdalne sterowanie centralnego zamka, skórzaną tapicerkę oraz podgrzewane przednie siedzenia. Klient wybierał i dostawał to, czego oczekiwał.

Wynajem Skoda Fabia — to już czwarta generacja

Od 2021 roku produkowana jest czwarta generacja Skody Fabii. Posiada płytę podłogową MQB-A0 i jest aż o 11 centymetrów dłuższa od poprzedniego modelu. Jest też o 4,8 cm szersza od poprzedniczki. Skoda Fabia jest doskonała dla singla i rodziny, do celów prywatnych oraz służbowych. Jest to pojazd na wiele okazji, wygodny, dopasowany do potrzeb wszystkich klientów. Jakość oraz doskonałe wykonanie są tym, co zachwyca klientów od lat.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda Fabia.