1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SKODA
  4. SKODA Fabia
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Fabia

Skoda Fabia - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Skoda Fabia

Skoda Fabia to miejski samochód należący do segmentu B produkowany przez czeski koncern od 1999 roku. Bardzo dobrze się prezentuje i może podobać się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Ma dobrze wykończone wnętrze, bogate wyposażenie, duży bagażnik i doskonałe wyciszenie. Trudno się dziwić, że stał się rynkowym sukcesem. Można wsiąść za jego kierownicę dzięki Skoda Fabia leasing.

Car Lease Polska - najlepsza oferta na Skoda Fabia leasing

Car Lease Polska to gwarancja atrakcyjnych cen, nawet o 30 % niższych od tych w salonie, także dla leasing Skoda Fabia. Zawdzięczamy to długoletniej współpracy z najlepszymi, sprawdzonymi dealerami samochodowymi. Zapewniamy przejrzyste warunki kontraktowe i jasne zasady współpracy. Klienta zawsze traktujemy uczciwie i z należytym szacunkiem. W pracy kierujemy się profesjonalizmem i etyką zawodową. Oferujemy dostęp do wielu marek i modeli samochodów, w tym Skoda Fabia leasing. Dostarczamy elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skoda Fabia leasing operacyjny z Car Lease Polska się opłaca

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z leasingu operacyjnego, opłatę wstępną, jak i raty miesięczne mogą zaliczać do kosztów uzyskania przychodu. Podatek VAT jest rozłożony w czasie, ponieważ jest doliczany do każdej raty dla Fabia leasing. Dzięki temu firmy nie zamrażają środków finansowych i mogą je przeznaczyć na bieżącą działalność operacyjną lub inwestycje. Wysokość rat można poznać bez konieczności wychodzenia z domu - pomoże w tym Skoda Fabia leasing kalkulator.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Skoda Fabia.