Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Fabia

Skoda Fabia - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Skoda Fabia

Skoda Fabia to miejski samochód należący do segmentu B produkowany przez czeski koncern od 1999 roku. Bardzo dobrze się prezentuje i może podobać się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Ma dobrze wykończone wnętrze, bogate wyposażenie, duży bagażnik i doskonałe wyciszenie. Trudno się dziwić, że stał się rynkowym sukcesem. Można wsiąść za jego kierownicę dzięki Skoda Fabia leasing.

Car Lease Polska - najlepsza oferta na Skoda Fabia leasing

Car Lease Polska to gwarancja atrakcyjnych cen, nawet o 30 % niższych od tych w salonie, także dla leasing Skoda Fabia. Zawdzięczamy to długoletniej współpracy z najlepszymi, sprawdzonymi dealerami samochodowymi. Zapewniamy przejrzyste warunki kontraktowe i jasne zasady współpracy. Klienta zawsze traktujemy uczciwie i z należytym szacunkiem. W pracy kierujemy się profesjonalizmem i etyką zawodową. Oferujemy dostęp do wielu marek i modeli samochodów, w tym Skoda Fabia leasing. Dostarczamy elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skoda Fabia leasing operacyjny z Car Lease Polska się opłaca

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z leasingu operacyjnego, opłatę wstępną, jak i raty miesięczne mogą zaliczać do kosztów uzyskania przychodu. Podatek VAT jest rozłożony w czasie, ponieważ jest doliczany do każdej raty dla Fabia leasing. Dzięki temu firmy nie zamrażają środków finansowych i mogą je przeznaczyć na bieżącą działalność operacyjną lub inwestycje. Wysokość rat można poznać bez konieczności wychodzenia z domu - pomoże w tym Skoda Fabia leasing kalkulator.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Skoda Fabia.