1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. KIA
  4. KIA xCeed
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

xCeed

Kia xCeed - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Kia xCeed - wynajem długoterminowy 

Szukasz dobrego miejskiego SUV’a w korzystnej cenie? Sprawdź Kię xCeed w wynajmie długoterminowym. To doskonałe auto, które na pewno nie zawiedzie Cię w żadnej wymagającej sytuacji.

Kia XCeed na wynajem charakteryzuje się świetnymi parametrami. To 160 KM mocy, napęd na przednie koła i średnie spalanie na poziomie 6,4 litra. Dodatkowo zapewnia dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów i bagażu oraz wysokiej jakości wykończenie wnętrza, co wpływa pozytywnie na komfort podróżowania. 

Sprawdź korzystny wynajem Kia xCeed

Kia xCeed na wynajem długoterminowy to uniwersalne rozwiązanie odpowiednie dla każdego. Niezależnie od tego czy szukasz auta do poruszania się po mieście, czy firmowego pojazdu na dłuższe trasy, ten model z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wynajem długoterminowy Kia xCeed wiąże się z dodatkowymi bonusami. Są to między innymi wliczone w cenę przeglądy i serwisy eksploatacyjne, gwarancja zachowania stałej kwoty abonamentu i wiele więcej. Sprawdź szczegóły na podstronach wybranego modelu i znajdź idealnie dopasowaną Kię xCeed na wynajem!

Tania Kia xCeed na abonament 

Nasze warunki na wynajem Kia xCeed nie są dla Ciebie satysfakcjonujące? To żaden problem! Nie czekaj ani chwili dłużej i dostosuj wysokość abonamentu do własnych preferencji i możliwości finansowych. Pomoże Ci w tym nasz kalkulator online, na którym szybko i sprawnie zmodyfikujesz wszystkie interesujące Cię parametry. W ten sposób będziesz mieć gwarancję, że otrzymana oferta na Kia xCeed na abonament będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Kia xCeed.