1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MINI
  4. MINI Cooper
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Cooper

Mini Copper S - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mini Cooper S wynajem długoterminowy – barwne i lubiane auta

Mini Cooper S wynajem – przystępna forma użytkowania auta. Mini Cooper S, to zabawne i wszechstronne małe samochody o barwnej historii i solidnej reputacji. Te coupe i kabriolety łączą ikoniczną brytyjską stylistykę z legendarną niemiecką inżynierią, tworząc subkompaktowy samochód, który przyciąga nabywców z różnych środowisk. Oto krótki przegląd korzyści płynących z posiadania mini, wraz z przewodnikiem jak utrzymać swój.

Mini Cooper S wynajem — udogodnienia

Wynajem Mini Cooper S – brak ukrytych opłat. Mini Cooper S, a więc auto świetne do jazdy, z silnikiem o pojemności 1,6 litra produkującym więcej niż wystarczająco dużo mocy, aby napędzać ten mały samochód przy ekscytujących prędkościach bez utraty stabilności i kontroli. Poziomy wykończenia, takie jak Cooper S i John Cooper Works, zwiększają moc, zapewniając jeszcze bardziej sportową jazdę. Od początku istnienia marki, Mini S był znany z tego, że w subkompaktowej ramie mieści się zaskakująca ilość miejsca. Tylne siedzenia składają się, sporo miejsca przestrzeni ładunkowej za dwoma pojemnymi przednimi fotelami i wysokiej jakości systemem dźwiękowym.

Wynajem długoterminowy Mini Cooper S – kultowe auto

Mini Cooper S wynajem – elastyczny model finansowania. Mini Cooper S, to najnowszy wariant kultowego modelu, który uświetnia europejskie i światowe drogi. Jego silnik dostarcza wspaniałą moc i wydajność wraz z dynamicznym prowadzeniem, za które Mini jest tak bardzo cenione.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mini Copper S.