1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MINI
  4. MINI Clubman
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Clubman

Mini Clubman - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mini Clubman wynajem długoterminowy – niezawodne auto

Mini Clubman wynajem to ciekawa opcja auta na abonament. Na rynku jest wiele samochodów, które są niezawodne i zdolne, ale nie mają zbyt wiele charakteru, więc Mini Clubman jest mile widzianą zmianą. Mini Cooper S na abonament może nie trafić w gusta wszystkich — stylistyka retro jest potencjalnie polaryzująca, ale jest zdecydowanie charakterystyczna. Dobrze się prowadzi, ale jest też praktyczne i wydajne. Mini Clubman to wciąż bez wątpienia Mini, a firma macierzysta BMW nie byłaby na tyle głupia, aby zepsuć retro wygląd, który stanowi ogromną część jego atrakcyjności.

Mini Clubman na abonament – urocze auto

Wynajem długoterminowy Mini Clubman – brak ukrytych opłat. Mini Clubman, to auto, które nie dorównuje wizualnemu urokowi zwykłego Mini, ale to wciąż ciekawie wyglądające auto. Czy są praktyczne, czy nie to inna sprawa, ale pionowo otwierane tylne drzwi, które zamykają się z boków samochodu, są przyciągającym wzrok akcentem i ukłonem w stronę oryginalnego Mini Clubman z lat 60.

Mini Clubman wynajem długoterminowy – dla kogo?

Mini Clubman wynajem długoterminowy to auto w formie dostępnej dla każdego, kto szuka przestrzeni ładunkowej i praktyczności. Są to bardziej użyteczne samochody za mniejsze pieniądze, które dobrze poradzą sobie z przewożeniem ludzi i rzeczy. W obecnej gamie Mini Clubman dostępne są trzy silniki: 1,5-litrowy benzynowy, 2,0-litrowy benzynowy i 2,0-litrowy diesel. Dla większości nabywców optymalnym wyborem będzie 1,5-litrowy silnik benzynowy, który dzięki mocy 136 KM jest bardzo zwinny, ma przyzwoite przyspieszenie i zapewnia komfortową jazdę. 2,0-litrowy diesel jest mniej wyrafinowany i nie czuje się tak szybko w codziennej jeździe, ale oferuje najlepszą ekonomię i jest lepiej przystosowany do przewożenia ciężkich ładunków.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mini Clubman.