1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MINI
  4. MINI Countryman
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Countryman

Mini Countryman - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mini Countryman wynajem długoterminowy – dobrze wyglądające Mini

Mini Countryman wynajem – najlepsza oferta na rynku, Mini Countryman, to auto, które ma dużą tylną kanapę i sporą ilość miejsca na ładunek, przynajmniej w porównaniu z resztą rodziny Mini. Moc pochodzi z turbodoładowanych silników trzy- lub czterocylindrowych z napędem na przednie, lub wszystkie koła. Model hybrydowy typu plug-in jest najszybszy, ale jego wyższa cena i większa masa równoważą jego zalety. Countryman z 2022 roku nie ucieleśnia etosu Mini, ale jego charakterystyczne nadwozie i dobrze wykonane wnętrze pozwalają mu przynajmniej wyglądać.

Wynajem Mini Countryman — silnik, skrzynia biegów i osiągi

Wynajem długoterminowy Mini Countryman obejmuje trzy różne układy napędowe. Podstawowy silnik to turbodoładowany trzycylindrowy silnik o mocy 134 KM, któremu brakuje mocy, aby sprawnie poruszać ponad 3300-kilogramowym crossoverem. Cooper S ma mocniejszą, 189-konną turbo-czwórkę, ale nadal nie zapewnia ona pożądanego przez nas wigoru.

Mini Countryman na abonament - Plug-in-hybrid

Mini Countryman wynajem długoterminowy – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Mini Countryman, to na przykład model plug-in-hybrid. Jest najszybszym Countrymanem. Wersje bez hybrydy z napędem przednim wyposażone są w szybką, siedmiobiegową, dwusprzęgłową przekładnię automatyczną; modele z napędem na wszystkie koła otrzymują ośmiobiegowy automat. Najbardziej paliwożernym Countrymanem jest hybrydowy Cooper S E, którego łączny wynik EPA wynosi 73 MPGe. Wśród modeli niehybrydowych, wersja trzycylindrowa jest najoszczędniejsza, osiągając do 26 mg w mieście i 33 na autostradzie. Mocniejszy czterocylindrowy Cooper S osiąga do 23 mpg w mieście i 30 mpg na autostradzie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mini Countryman.