1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. IVECO
  4. IVECO Daily
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

IVECO

Daily

Iveco Daily - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Iveco Daily leasing - solidność i niezawodność

Sprawdzony bus dostawczy, który jest w stanie poradzić sobie z każdym drogowym wyzwaniem, to mus dla wielu firm. Jeśli też szukasz właśnie takiego pojazdu, to udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Zapoznaj się z naszą ofertą na Iveco Daily leasing!

Kto może skorzystać z naszych usług? Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, której zależy na użytkowaniu nowego i niezawodnego busa od renomowanego producenta. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na zakup auta, po prostu postaw na leasing Iveco Daily. Umowa może być zawiązana bez wpłaty własnej nawet na okres 5 lat, a po jego zakończeniu wykupisz auto na wcześniej znanych warunkach.

Wolisz krótszy czas leasingu? To żaden problem! Umowa może być dostosowana do Twoich oczekiwań. Nasza oferta Iveco Daily leasing jest dostępna także w sytuacji, gdy nie chcesz dokonywać początkowej wpłaty własnej. Dzięki temu nawet brak oszczędności w budżecie nie stanowi żadnego problemu!

Leasing Iveco Daily - oferta, która się opłaca

Iveco Daily leasing to gwarant satysfakcji. Samochód został wyposażony w wydajny silnik diesla o mocy 156 KM i manualną skrzynię biegów. Jego przedział ładunkowy ma długość 3,54 metrów i jest w stanie zmieścić naprawdę wiele towarów. Więcej szczegółów na temat parametrów auta znajdziesz w jego opisie na podstronie wybranego modelu.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak będzie prezentować się oferta przy różnych warunkach umowy, wypróbuj dostępny na stronie Iveco Daily leasing kalkulator. Z jego pomocą sprawdzisz szybko różne opcje leasingowe i przekonasz się, która z nich jest najbardziej opłacalna. Zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Iveco Daily.