1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA Ceed
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Ceed

Kia Ceed - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Kia Ceed leasing - sprawdź naszą ofertę

Jeśli zależy Ci na pozyskaniu nowego auta z wyższej półki, nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Sprawdź Kia Ceed leasing i przekonaj się sam!

Z naszych usług korzystają zarówno duże firmy, jak i małe jednoosobowe przedsiębiorstwa. Leasing Kia Ceed pozwala na użytkowanie samochodu nawet przez 5 lat w zamian za comiesięczne opłaty. Po zakończeniu nabędziesz samochód na własność za wcześniej ustaloną cenę.

Co istotne, Kia Ceed leasing to elastyczna oferta, którą można łatwo dostosować do swoich aktualnych oczekiwań i potrzeb. Modyfikacji podlega między innymi okres obowiązywania umowy (od 24 do 60 miesięcy), wysokość wpłaty własnej (od 0% do 45%) czy kwota końcowego wykupu (od 1% do 40%). Sprawdź wszystkie możliwości!

Wybierz leasing Kia Ceed - dodatkowe informacje

Kia Ceed leasing to dostęp do nowoczesnego, stylowego i rodzinnego samochodu, na którym na pewno się nie zawiedziesz. Oferujemy nie tylko standardowe hatchbacki i sedany, ale także modele w wersji kombi. Wszystkie są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów i silnik benzynowy o mocy 160 KM.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów? Sprawdź Kia Ceed leasing kalkulator, dzięki któremu możesz sprawdzić różne warianty umowy. Wszystkie obliczenia dokonywane są w czasie rzeczywistym, więc w ciągu paru minut możesz znaleźć najbardziej opłacalną ofertę. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia Ceed.