1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA Proceed
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Proceed

Kia Proceed - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Kia Proceed

Kia Proceed jest samochodem klasy średniej produkowanym przez południowokoreański koncern od 2019 roku. Jej dwie pierwsze generacje były 3-drzwiowymi hatchbackami, natomiast aktualny model otrzymał nadwozie typu shootingbrake (usportowione kombi). Jest to ładne, praktyczne, wygodne i oszczędne auto z dobrym wyposażeniem oraz dużym bagażnikiem. Dobrze się je prowadzi, jest bardzo stabilne i sterowne. Jego cena w porównaniu do konkurencji jest wręcz okazyjna, tym bardziej z Kia Proceed leasing.

Kia Proceed leasing - dlaczego leasing się opłaca?

Leasing operacyjny jest skierowany do przedsiębiorców. Bardzo chętnie korzystają z niego młode firmy, dla których fakt, że podatek VAT jest doliczany do każdej raty, jest dużym odciążeniem. Leasing Kia Proceed jest korzystniejszą opcją finansowania niż pożyczka gotówkowa czy kredyt samochodowy. Nie obniża też zdolności kredytowej leasingobiorcy. Korzystający z leasingu ma prawo zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu całą opłatę wstępną, wszystkie raty leasingowe, a także opłaty związane z bieżącą eksploatacją pojazdu. Kia Proceed leasing naprawdę się opłaca.

Kia Proceed leasing - szeroki dostęp do oferty leasingowej w Car Lease Polska

W swojej ofercie mamy wiele marek i modeli polskich dealerów. Doradzamy w wyborze samochodu i sposobu jego finansowania, tak aby dostosować go jak najlepiej do potrzeb i możliwości klienta. Nasze ceny są nawet o 30 % niższe od cen nowych aut. Działamy kompleksowo i zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach procesu leasingowego. Szczegółowo wyjaśniamy całe postępowanie związane z leasing Kia Proceed. Na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej udostępniamy Kia Proceed leasing kalkulator, dzięki któremu klient może w prosty sposób sprawdzić, ile będzie wynosić rata leasingowa.

Car Lease Polska to atrakcyjne warunki leasingu i minimum formalności. Potwierdza to każdy, kto skorzystał z naszych usług.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia Proceed.