1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA EV6
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

EV6

Kia EV6 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Kia EV6

Kia EV6 to elektryczny samochód osobowy typu crossover klasy średniej produkowany pod południowokoreański koncern od 2021 roku. Ma intrygujący wygląd, a to dzięki temu, że została zaprojektowana zgodnie z nowym językiem stylistycznym „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”. Jej zaletą jest duża bateria ze sporym zasięgiem, zaawansowane systemy wspomagające bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz przestronne i dobrze wyciszone wnętrze. Z Kia EV6 leasing dostępna od zaraz.

Kia EV6 leasing - kto może skorzystać z leasingu operacyjnego?

Leasing operacyjny, na przykład leasing Kia EV6 skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Chętnie korzystają z niego młode firmy, które, aby zapewnić sobie płynność finansową, taki spory wydatek jak zakup auta, rozkładają w czasie. Zaletą tej formy finansowania jest to, że nie wpływa ona na zdolność kredytową leasingobiorcy i jest o wiele bardziej korzystna niż kredyt samochodowy czy gotówkowy.

Car Lease Polska służy pomocą dla Kia EV6 leasing

Doświadczenie w branży oraz długoletnia współpraca z dealerami samochodowymi pozwala nam na oferowanie naszym klientom atrakcyjnych cen leasingu i warunków współpracy. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Wysokość raty leasingu jest łatwa do skalkulowania, a to dzięki udostępnionemu na naszej stronie internetowej intuicyjnemu narzędziu, jakim jest Kia EV6 leasing kalkulator.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z Kia EV6 leasing i nie tylko.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia EV6.