1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA Stonic
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Stonic

KIA Stonic - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Kia Stonic leasing - sprawdź szczegóły 

Jeśli udało Ci się trafić do Car Lease Polska, oznacza to, że szukasz najlepszych rozwiązań ze świata motoryzacji. Kia Stonic leasing to oferta, która na pewno przykuje Twoją uwagę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Przede wszystkim dostosujemy je do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Nasi doradcy są bardzo pomocni i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zadbamy o to, by leasing Kia Stonic był dla Ciebie bezproblemowy, a wszystkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie.

Kia Stonic leasing sprawdzi się idealnie w sytuacji, w której zależy Ci na pozyskaniu nowego samochodu, ale nie masz lub nie chcesz wydawać dużych środków na jego zakup. Zamiast nabywać auto na własność, korzystaj z niego od 2 do 5 lat, płacąc przy tym niskie comiesięczne opłaty. Po zakończeniu umowy odkupisz samochód na atrakcyjnych warunkach od Car Lease Polska!

Korzystny leasing Kia Stonic - dodatkowe informacje

Kia Stonic leasing to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób szukających wszechstronnego i kompaktowego samochodu. Model Stonic charakteryzuje się małym, ale wydajnym 1.0 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 120 KM. Jest oszczędny w eksploatacji i zapewnia znakomity komfort jazdy.

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi opcjami na leasing. Zmodyfikuj warunki takie jak długość umowy, kwota wykupu końcowego czy wielkość początkowej wpłaty własnej. Kia Stonic leasing kalkulator dostępny na naszej stronie przeliczy wszystkie zmiany i natychmiast udostępnia dla Ciebie informacje na temat wysokości miesięcznych opłat. Dzięki temu na pewno znajdziesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie w pełni opłacalne!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia Stonic.