1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
  4. KIA EV9
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

EV9

KIA EV9 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Wybierz Kia EV9 leasing - dlaczego warto?

Jeśli szukasz samochodu elektrycznego, który pozwoli Ci na swobodne podróżowanie po całej Polsce, to udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Kia EV9 leasing to oferta, która pokaże Ci zupełnie nowe doznania motoryzacyjne.

Modernizujesz swoją flotę firmowych pojazdów? A może szukasz auta do codziennej jazdy? Niezależnie od Twoich potrzeb, leasing Kia EV9 będzie strzałem w dziesiątkę! Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na zakup nowego modelu, możesz użytkować go przez nawet 5 lat dzięki niskim opłatom na stałym poziomie. Po zakończeniu umowy nabędziesz auto na własność na atrakcyjnych warunkach. Kwota wykupu może wynosić od 1% do 40% wartości pojazdu. 

Kia EV9 leasing stawia na elastyczność. Dzięki temu możemy zaproponować Ci rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich oczekiwań. Z pewnością ucieszy Cię też fakt, że skorzystanie z naszej oferty możliwe jest nawet przy zerowym wkładzie własnym i nie wymaga posiadania żadnych oszczędności! 

Atrakcyjny leasing Kia EV9 - sprawdź szczegóły 

Kia EV9 leasing to niezrównana okazja do kierowania nowoczesnym elektrykiem o wyjątkowym designie. To auto wyposażone w wydajny silnik, który ma aż 384 KM i gwarantuje przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 5,3 sekund. Model EV9 ma też znakomitą i pojemną baterię, która zapewnia zasięg 505 kilometrów na jednym ładowaniu. Dzięki temu sprawdza się doskonale nawet na długich trasach.

Dodatkowe informacje na temat kosztów zapewni Ci nasz Kia EV9 leasing kalkulator. Możesz sprawdzić w nim różne warianty umowy i przekonać się, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie rozwieją Twoje wątpliwości!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia EV9.